Vytvorte si vlastnú udiarňu doma

Existuje niekoľko koníčok, ktoré môžeme robiť doma. Ženy sú zvyčajne dané záhradníctvo, pretože majú radosť z tanca v záhrade a snažia sa vytvoriť kvety a sviežosť počas teplého počasia. Páni zvyčajne nachádzajú svoje hobby v rôznych domácich zlepšeniach. Ide najmä o desiatky, ktoré dokonca z jediného kusu dreva vykúbia úplne inovatívny produkt, ktorý susedia obdivujú cez plot.

Nedávno sa však stalo veľmi populárnym mať našu vlastnú udiarňu na svojom území. Koniec koncov, udiareň je multifunkčná a často nás môže ušetriť veľa peňazí. Navyše nemusíte na niekoľko dní podávať len grilované ryby alebo mäso naložené v omáčke na obľúbených grilovaní večerov. Môžete tiež vzrušovať svojich hostí s použitým mäsom, ktoré bude len slinami. Skúste to tiež a vytvorte si vlastný udiarenský dom na vašom pozemku, ktorý určite dosiahnete. Ak neviete, ako to urobiť, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi krokmi, ktoré sme pre Vás pripravili.

Najprv naplánujte všetko

Najdôležitejším krokom je jemné doladenie, kde by mala byť udiarňa, ako by mala vyzerať, koľko by mala merať, ako ju umiestňovať, čo bude vytvorená. To všetko zahŕňa prvý plánovací krok, po ktorom nasleduje druhý krok budovania pece. Nemôže sa roztaviť len z malty a tehál, pretože klasické materiály neprežijú pod teplo. Dymovod, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého udiarenského domu, musí byť tiež zapamätaný. Väčšina z nich je hotové trubice s priemerom asi sto padesát milimetrov. Telo udiarenského domu môže byť dokonca tehla, a to je možno najrýchlejší spôsob, ako posunúť telo udiarne. Vďaka tomuto kroku budeme konečne mať konečnú fázu, po ktorej sa môžeme tešiť len na dobré ochutnanie mäsa, ktoré môžeme robiť priamo doma!

Môže sa Vám ešte páčiť...