Wellness klozet In-Wash® Roca

Klasické WC už nespĺňa vaše požiadavky a začali ste tak zvažovať nákup bidetovacího sedátka, alebo dokonca bidetové spŕšky? Dnes vám predstavíme ešte vyššiu radu a to wellness klozet In-Wash od firmy Roca, ktorý splní vaše očakávania a všetky vaše nároky na intímnu hygienu.

Čo wellness klozet ponúka

Funkcií má In-Wash naozaj veľa a pre ich sprevádzkovanie je potrebné elektrické pripojenie. Po zapojení môžete využívať análny hygienu, funkciu vysúšanie, oscilačné čistenie, perineálnej hygienu, reguláciu prívodu vody, reguláciu teploty vody, reguláciu teploty vzduchu, nastavenie polohy trysiek, stropné svetlo, samočistenie trysky a tiché sklápanie sedátka.

Sanitárna keramika In-Wash má zabudovaný oplachový kruh Rimless a vodorovný odpad.

Čo je súčasťou dodávky

K wellness klozetu je štandardne dodávaná inštalačná sada, nástenný držiak diaľkového ovládača, odnímateľná tryska, odnímateľné sedadlo s poklopom.

K tomuto klozetu nejdú použiť klasické WC podomietkové moduly od iných výrobcov. Výrobca Roca má špeciálny modul so zabudovanou hadičkou pre prívod vody, ktorý je potrebný k wellness mise zakúpiť.

ovládanie

Jednotlivé funkcie výrobku môžete ovládať buď pomocou diaľkového ovládača, alebo pomocným bočným ovládaním, ktoré dovoľuje používať zariadenie so stredným nastavením parametrov.

čistenie

Na čistenie výrobku sa nesmú používať agresívne prípravky ako je čpavok apod.

Tryska s koncovkou je doporučovaná čistiť každý týždeň.

Ak sa koncovka trysky upchá vodným kameňom, je potrebné vykonať čo najskôr vyčistenie. Odstránenie kameňa vykonáte tak, že koncovku trysky odoberiete a následne ju ponoríte do tekutého prípravku na odstraňovanie vodného kameňa. Nakoniec sa koncovka opláchne a namontuje znovu na trysku.

Všetky podrobnejšie inštrukcie na čistenie, údržbu, pokyny na inštaláciu, návod na použitie dostanete so zakúpeným wellness klozetom.

Tento výrobok je vyrábaný aj v kombi prevedení ako stojaci celokapotovaný klozet.

Môže sa Vám ešte páčiť...