Megan Fox sa toho nebojí: Aké outfity vyniesla?

Kto by si do svojho pokojného života prial trochu kontroverzie, môže sa nechať inšpirovať outfitmi a správaním americkej hereckej hviezdy Megan Fox. Tá má s hviezdou kultového seriálu Beverly Hills 90210 síce troch synov, ale jej neskrotnú povahu to nezbrzdilo.

Poriadny odväz

Kamkoľvek sa Megan pohne, je o pozornosť postarané. Už v čase, keď tvorila pár s Brianom Austinom Greenom, hviezdou kultového tínedžerského seriálu z prostredia Beverly Hills, sa v móde príliš späť nedržala. Kreácie, ktoré ale vynášajú teraz, po boku svojho súčasného priateľa, sú skutočne rafinované a odhaľujúce. Megan sa toho rozhodne nebojí a Machine Gun Kelly, jej partner, s ňou v kontroverzných outfitoch drží basu. Skvostný pohľad pre milovníkov módy.

Na Met Gala s ofinou

Vlani sa Megan nechala obliecť od hlavy až po päty do červenej farby. Dokonalosť sama. Kto by si myslel, že pôjde zahalená ako Kim Kardashian, by sa škarede mýlil. Červené šaty značky Dundas boli rafinované a ich dlhá vlečka elegantná a šarmantná. Sandálky Jimmy Choo mali na vlas rovnaký odtieň ako celé šaty a Megan tak bola za šelmu. Dokonalý vzhľad herečky bol podčiarknutý make-upom a vlasovým stylingom, v ktorom vynikala efektná ofina.

Wet look a tangá na udeľovanie cien

Pri každoročnom udeľovaní cien MTV Video Music Awards sa už dopredu očakáva, kto príde v originálnom outfite a stylingu. Aj tu Megan nebola za šedú myšku. Uznala, že jej dokonalé krivky je škoda schovávať a na červený koberec sa vydala v roku 2019 v priehľadných šatách značky Mugler. Na prvý pohľad z odevu vykukujú tangá, ktoré sú v inom odtieni, než takmer priehľadné šaty. Megan tak pôsobila, akoby si spodničku zabudla doma. Účes v štýle wet look umocnil umelecký dojem z celej kreácie.

Už teraz sa môžeme tešiť na to, v čom sa Megan objaví na ďalšej spoločenskej akcii.

Môže sa Vám ešte páčiť...