Strihy nohavíc, ktoré budú tento rok v móde, alebo buďte nohavicovou kráľovnou

Nohavice ženám pristanú, o tom niet pochýb ani sporu. Lenže nájsť taký strih, ktorý bude nielen lichotivým, ale aj štýlovým, to je už trochu oriešok. Poďme si prezradiť, aké strihy sa tento rok nosia a aké teda zaradiť do svojho šatníka pri ďalšom nakupovaní.

Farebné a kožené

Pokiaľ sa aspoň trochu zaujímate o svet módy, čo pravdepodobne áno, pokiaľ čítate tento článok, viete, že do popredia sa dostávajú kožené alebo koženkové alternatívy prakticky všetkého. Nielen nohavice, ale aj koženkové košele sú v popredí a stačí si nájsť ideálny kúsok.

Pri výbere svoju pozornosť upnite na farebnejšie alternatívy, ako sú béžové, oranžové, modré alebo zelené kúsky. Najmä tohtoročná jar a leto sa bude niesť v znamení pestrosti, tak nech aj do tohto módneho trendu zapadnete.

Široké nohavice sú in

Rovnako svoju pozornosť upnite na široké nohavice. V súčasnej dobe sa toľko nenosí, pretože je vonku ešte pomerne chladno, ale v okamihu, keď sa oteplí, sa práve široké nohavice vytiahnu. S podpätkami ich môžu nosiť ženy nižšej výšky, s mokasínmi potom tie, ktoré majú nohy dlhé až do nebies.

Široké nohavice sa môžu kombinovať prakticky s čímkoľvek vás napadne. Staviť môžete na jednoduchú kombináciu nohavíc a tričká, ale tiež sa nemusíte báť ani elegantnejšej kombinácie s tradičnou košeľou.

Pletené nohavice ideálne v komplete

Než sa však široké nohavice dostanú do módy, staviť môžete na pletenú alternatívu, ktorá je veľmi pohodlná. A keď sa vám podarí kúpiť si komplet čiže pletené nohavice v kombinácii s pleteným topom, budete za úplné hviezdy.

Už dávno neplatí, že je takto pohodlná móda vyhradená iba na domáce nosenie. Nie je to tak. Nosia sa aj do kina, samozrejme aj na popoludňajšie prechádzky.

Keď džínsy, tak v béžovej farbe

Patríte k milovníčkam džínsov a chcete tento rok aspoň jedny nové do šatníka zaobstarať? Béžové sú tým, čo vám v šatníku nesmie chýbať. Ide o šesťdesiatkový trend, ktorý sa opätovne dostáva do popredia as ktorým jednoznačne zabodujete.

Môže sa Vám ešte páčiť...