Aká farba vlasov pristane ktoré pleti?

Ženy sú väčšinou stvorenia, ktorá dbajú na to, ako vyzerajú. Predsa len milujú pozornosť mužov, ale tiež aj závistlivé pohľady žien, a tak sa stále snaží o to, aby vyzerali úplne fantasticky. Chodí teda pravidelne na manikúru, ďalej tiež chodia aj na pedikúru, sem tam navštívi kozmetičku, ak je ich obočie katastrofické a ich pleť je plná akné a iných nečistôt. Samozrejme pravidelne navštevujú aj svoju kaderníčku, s ktorou sa nebojí experimentovať.

Ženy väčšinou chcú pri návšteve kaderníčky docieliť akejsi zmeny – lenže práve táto zmena sa u kaderníčky môže týkať len vlasov. Samozrejme účesy je nutné vyberať podľa tvaru pleti a kaderníčky by vždy mala poradiť, ak sa chcete pustiť do nejakého účesu alebo ak si nejaký iný účes opäť vyberáte. Je však nutné spomenúť fakt, že ak budete vyberať farbu, potom by ste mali zhodnotiť svoju pleť. Nie každej pleti totiž pristane každá farba.

Biela pleť a čierne vlasy? Fuj!

Mnoho žien túži po nejakom kontrastu, ale väčšinou tento kontrast spočíva v čiernych vlasoch a bielej pleti. Lenže toto k sebe absolútne nejde. Svetlá pleť by mala mať svetlú farbu vlasov – odporúčajú sa hlavne blond vlasy alebo trebárs aj jemne ryšavé, ak má slečna pehy. Ak však zvolíte až príliš tmavú farbu, pôjde z vás strach.

Čo sa týka spomínanej čiernej farby, potom je nutné dbať na to, aby túto farbu nosili len tmavšej pleti. Ak sa dobre opaľujete a máte dobrý dlhotrvajúci pigment, potom čierna je vaša farba. To isté platí aj u tmavo hnedých vlasov – aj tie sú pre vás ideálne.

Pristane ryšavé vlasy len bledé pleti?

Samozrejme ak milujete ryšavou farbu, potom si ju nemusíte dávať len vtedy, kedy máte bledú pleť. Ryšavá farba pristane najviac tým ženám, ktoré majú takú snědší pleť, ale nie moc. Ak majú ešte k tomu pehy, žiadny muž z nich nespustí oči.

Čo sa týka Ombré, potom ho voľte iba po dlhom rozhodovaní. Ťažko sa ho potom zbavujete.

Môže sa Vám ešte páčiť...