Hotel, kde to vonia novotou

Pre exotickú dovolenku sa treba hodí Hotel Six Sences a krajiny ako Kambodža. Čaká vás tu hotový raj na zemi, kde je kambodžskej pobrežia v súčasnosti nazývané ako kambodžská riviéra. Je to jedna z najhorúcejších destinácií s vyhlásenou sieťou hotelov Six Sences. Tá uspokojí aj tých najnáročnejších cestovateľov. Resort na celých tridsiatich akroch a má 40 prepychových víl aj so súkromnými bazény. Ideálna dovolenka pre šnorchlovanie a hlbinné potápanie. Vyjsť si môžete aj na kajaku a užívať si môžete tiež relax a leňošenie. Všetky uvedené hotely otvárajú najneskôr v máji 2017. 

Pre milovníkov exotiky aj Srí Lanka 

Hotel Wild Coast Tented Lodge je niečo pre skutočných fajnšmekrov. Rezort je na opustenej pláži národného parku Yala. Tohle stanové mestečko má jedinečný dizajn a ponúka všetok komfort a luxus. Zažijete tu na vlastnej koži aj divoké safari. Divoká a exotické zvieratá sa dajú pozorovať priamo z vyhliadkových terás a nádherné živé exponáty máte doslova na dohľad či na dosah ruky. Občerstvenie si možno dopriať v originálnej bambusové reštaurácii, kde vám namiešajú výborný kokteil. Hotely voňajúce novotou sú pripravené pre nových klientov a môžete si vychutnať skvelú atmosféru každého z nich. 

Hotely voňajúce novotou 

Hotel Sir Nikolai v Hamburg síce patrí medzi najchladnejšie miesta v celom Nemecku, ale hoteli disponujúci 94 izbe vám dopraje patričný komfort. Čakajú na vás luxusné podzemné kúpele s obrovským bazénom, horúcou parou, skvelú saunou a desiatkami kozmetických procedúr vhodných pre telo i dušu. V reštaurácii sa podáva ázijská kuchyňa s tajomným peruánskym korením. Nádherná Paríž vám zase ponúkne Hotel Hoxton s prepojením starého a nového. Celých 172 izieb v budove zo šestnásteho storočia dáva prostredia ako na zámku s kráľovským nábytkom a luxusnými doplnkami. Moderné prízemí s kaviarňami, barmi a reštauráciami vám dopraje patričný komfort. Londýn vás nadchne novým hotelom Henrietta. Vo všetkých apartmáne sú inštalované ručne maľované tapety, čalúnená čela posteľou a mramorové prvky. Čaká vás reštaurácie vo viktoriánskom štýle a pokrmy od najväčších kuchárov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...