Predlžovanie rias sa stalo pre ženy nepostrádateľnou súčasťou ich Visazí

Všetky ženy túžia po dokonalosti, né všetkom ale príroda nadelila krásnu pleť, vlasy, riasy atď. Zvodný pohľad by si priala každá. Ak nie ste majiteľkou prírodných „zmetákov“, nezúfajte. Dnes existuje niekoľko metód, ako dosiahnuť rozprávkovo dlhých a krásnych rias. 

Na trhu sú maskary s predlžujúcim efektom, nalepovacie riasy a nové metódy umelého predĺženie rias, ktoré sú čím ďalej viac obľúbené. Každá z uvedených variantov má svoje výhody aj nevýhody. Dnes je v ponukách salónov hneď niekoľko spôsobov umelého predĺženie rias. Buďto tie, kedy sa lepí jedna riasa na jednu vašu prirodzenú riasu, alebo „trsování rias“, kedy sa na jednu vašu riasu lepí niekoľko rias umelých, ide o tzv. Holywoodskom objem. Obe metódy, ak sa vykonávajú precízne, vie docieliť prirodzeného vzhľadu. Dĺžku rias si môžete vybrať podľa ľubovôle. Ak sa pre tieto metódy predĺženie rias rozhodnete, čaká vás zhruba hodinu a pol dlhá procedúra v kozmetickom salóne. Po nalepení rias by ste ich mali nechať zhruba dva dni v prirodzenom stave, nelíčiť je riasenkou a pre istotu ani nenanášať žiadne kozmetické prípravky, ani vodu. Rias sa po tieto dva dni radšej ani príliš nedotýkajte, aby došlo k dokonalému zaschnutí lepených spojov. Po dvoch dňoch k nim ale môžete pristupovať prakticky rovnako, ako by to boli vaše prirodzené riasy. 

Tvarovanie postavy mrazom prináša neinvazívnej kryolipolýza. Čo všetko dokáže? 

Existuje na svete žena, ktorá by bola dokonale spokojná so svojou postavou a nič by si nepriala zmeniť? Neustála kritika a snaha o zdokonaľovanie sa nie je na škodu. Len musíte vedieť, ako to celé správne uchopiť a vybrať si vhodnú metódu. Jednou z variant neinvazívneho ošetrenie s cieľom odstránenie tukových buniek je práve kryolipolýza. V čom spočíva a ako vybrať tú naozaj účinnú? 

Tvarovanie problematických partií 

Menšie stehná, odstránenie tuku z bruška a zmenšenie problematické partie v oblasti zadku sú najčastejšie aplikácie kryolipolýzy. Ošetrované miesto musí byť vhodné na vákuový nasatiu. Výhodou tejto metódy je neinvazívny zákrok bez nutnosti dlhé rekonvalescencie v porovnaní s invazívnou liposukciou. Ošetrenie danej partie je možné opakovať až do tej chvíle, než budete plne spokojní s výsledným vzhľadom. 

Neinvazívna a šetrná metóda 

Kryolipolýza funguje na základe cieleného mrazenie tukových buniek. Prístroj je vyložene sústredený iba na tukové tkanivo, takže nehrozí poškodenie okolitých buniek. Tuk je následne donútený k rozpadu a vylúčenie metabolizmom. Po ošetrení sú tukové bunky úplne odstránené. Prvého viditeľného efektu si všimnete hneď po dokončení ošetrení. Počas ďalších troch mesiacov telo ďalej odbúrava tukové bunky tak, aby všetko prebehlo bez zbytočne veľkej záťaže na organizmus. 

Môže sa Vám ešte páčiť...