6 beauty vychytávok pre každú ženu

Chcete ušetriť čas? Aby ste sa postarali o svoj dokonalý vzhľad? Alebo sa len povzniesť nad situáciu? Pozrite si 6 trikov, ktoré by mala poznať každá žena.

Krásne riasy

Začínate ráno natáčaním rias? Ak chcete, aby vaše natáčky mali trvalejší efekt, najprv ich nahrejte pomocou fénu. Stačí, aby sa elastická časť zahriala, ale nesmie byť horúca.

Bezchybné očné linky

Máte klasickú ceruzku na oči a zdá sa vám, že linka nie je súvislá? Možno tento trik ešte nepoznáte. Stačí obyčajný zapaľovač alebo zapáliť sviečku. Očné linky chvíľu zohrievajte nad plameňom a pustite sa do práce. Výsledkom je bezchybná línia.

Pre hustejšie vlasy

Tento trik oceníte najmä vtedy, ak ste čierna alebo máte gaštanové vlasy. Ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali hustejšie, naneste na oblasť predlôh trochu očného tieňa vo farbe vlasov. Dokonca aj hollywoodske hviezdy používajú tento skvelý trik, aby ich kučery vyzerali krásne.

Pinzeta

Viete, ako správne používať pinzetu na vlasy? Mnohé ženy totiž stále robia chybu, keď si ho dávajú do vlasov vrúbkovanou stranou nahor. To však nezabezpečuje, že sa nezošmykne. Vždy si ho nasaďte do vlasov vrúbkovanou stranou smerom nadol, aby bol účes bezpečný.

Rýchloschnúci lak na vlasy

Použili ste farebný lak na nechty a teraz sa už neviete dočkať, kedy ho prelakujete bezfarebným lakom, aby vám vydržal dlhšie? Ale to si zase vyžaduje dlhé čakanie… Nemusí to tak byť, ak si do misky dáte ľadovú vodu a niekoľko kociek ľadu. Ponorte do neho nechty a vychutnajte si ho, za pár sekúnd bude lak pevný.

Opuchy pod očami zmiznú

Dnešná noc nestála za veľa a vy ste sa nevyspali? Pravdepodobne sa nechcete zmieriť s tým, že pri pohľade do zrkadla máte pod očami opuchnuté vačky. Dve vrecúška zeleného čaju namočte na minútu do studenej vody a priložte si ich na 5 minút pod oči. Opuchnutie zmizne.

Poznáte tieto úpravy? Ktoré používate vy?

Môže sa Vám ešte páčiť...