Aký pes je pre vás vhodný? Poradí váš horoskop

Len málokto si uvedomuje, koľko toho o nás dokáže prezradiť horoskop. Znamenie, v ktorom ste sa narodili, o vás prezrádza tienisté aj svetlé stánky, tiež to, akými ste milenci. Môže o vás prezradiť, aký typ jogy je pre vás vhodný alebo aký pes je vám určený. Ak práve premýšľate nad kúpou spomínaného štvornohého spoločníka, spýtajte sa hviezd na to, čo si o tom myslí. Zrazu bude výber ďaleko jednoduchšie, tým si môžete byť istí.

Labrador pre barany

Ak ste sa narodili v znamení barana, potom je pre vás určený labrador alebo prípadne portugalský vodný pes. Baran je totiž veľmi ambicióznym a nezávislým človekom, preto potrebuje psíka, ktorý bude natoľko inteligentný a temperamentný, že svojmu pánovi vyjde v jeho rozmaroch ústrety. A to o oboch plemenách povedať možno.

Navyše barani sú pomerne aktívne znamenie, preto potrebujú k svojmu životu hravého psa. Labradori (a napokon aj portugalskí vodné psy) sú veľmi hraví, hry doslova milujú, preto si barana veľmi rýchlo zamilujú.

Pre Blížencov border kólia

Že ste sa narodili v znamení blížencov? Potom je vaším ideálnym parťákom na ceste životom border kólia. Hovoríme tu o veľmi inteligentným a zároveň tiež zvedavé plemenu, ktorého si veľmi rýchlo vycvičíme. Jeho hlavnou prednosťou je to, že vám bude zrkadliť emočnú inteligenciu, čo presne ako blíženci potrebujete.

Border kólia sa navyše pýši aj svojou nekonfliktný povahou, preto strážca z nej zrovna nebude. Bude to však kamarát, ktorý vás bude bezhranične milovať.

Pre škorpiónmi je vhodný dalmatín

Dalmatínci nie sú práve psy, na ktoré by ste narazili na každom kroku. Aj keď sa ľuďom páči, len málokto si ho zaobstarajú domov. Je to však veľká škoda, najmä ak ste Škorpiónom. Práve pre škorpiónmi je toto plemeno ideálne. Udrží totiž krok so súťaživým Škorpiónom. Dalmatínci sú pomerne vytrvalé plemien, ktoré vyžaduje dôslednosť a veľa pohybu. Srší tiež lojalitou a vyžaduje veľa pozornosti.

Môže sa Vám ešte páčiť...