Premiére – moderné byty, ktoré sú na predaj v hlavnom meste Slovenska

Bývať ako filmová hviezda vo vlastnom apartmáne s rôznymi vymoženosťami a súkromím, po tom túži každý z nás. Chcete si zriadiť kanceláriu v príjemnom prostredí, mať zaistené parkovacie miesto v pohodlí domova? Toto a ešte viac vám dokážu ponúknuť byty Premiére. Viac nižšie.

Obytný komplex, ktorý ponúka možnosti bývania pre rodiny s deťmi, partnerom ,či jednotlivcom. Premiére – stavebný projekt, ktorý v sebe zahŕňa množstvo výhod. Sídli v Bratislave na Šancovej ulici.

Premiére – detaily

Stavba s 23 poschodiami  ponúka rôzne apartmány, kancelárie, štúdiá a v neposlednom rade aj byty na predaj v Bratislave. Menšie obytné jednotky s výmerou 32 m2 určite zaujmú jednotlivcov. Viacčlenné rodiny uprednostnia byty o výmere 80 m2 až 90 m2 (veľkosť zodpovedá 3 -4 izbovému bytu). V ponuke sú aj byty s rozlohou 120 m2.

Premiére - moderné byty

Čo všetko objavíte v novostavbe Premiére?

Kancelárske priestory, garáže či dokonca aj zelenú terasu, toto všetko je k dispozícií pre záujemcov. Súčasťou novostavby v Bratislave je dobre riešená podzemná garáž. Nabíjacie stanice pre zelené dopravné prostriedky alebo desiatky parkovacích miest nájdete na troch poschodiach. Oddýchnuť si môžete na zelenej terase, ktorú objavíte na 6. poschodí. Ak sa chcete realizovať vo svojej podnikateľskej sfére, ideálnou voľbou sú práve kancelárske priestory umiestnené na prízemí.

Dobrá voľba pre život v Bratislave

Svojím pôsobivým vzhľadom, riešením a umiestnením v Starom Meste je výbornou voľbou pre bývanie. V blízkosti nájdete dopravné spojenia do mesta a blízkeho okolia. Máte možnosť navštíviť rôzne mestské parky a oddychové zóny. Pre priaznivcov veľkých nákupných centier máme dobrú správu, že sú tu aj tie na dosah ruky. Vzdelávacie centrá či iné služby v Bratislave nesmú chýbať.

Premiére - moderné byty

Môže sa Vám ešte páčiť...