Chytré náramky, ktoré budú vašimi parťákov počas cvičenia

Sport sa stal naším každodenným partnerom. Mnoho ľudí športuje hlavne pre zdravie, iní preto, že musí, pretože im to bolo od lekára doslova nariadené. Ak patríte k tým, ktorí šport do slova a do písmena milujú, možno by vás zaujímalo, ako na tom vždy daný deň ste. Napríklad by vás zaujímalo, koľko ste nachodili krokov, koľko ste ubehli kilometrov, ako dlho ste aktívne cvičili alebo akú dlhú dobu ste vykonávali akúkoľvek aktivitu. Takéto počítadlo pre vás môže byť aj šikovný náramok.

Väčšina športovcov má svoje chytré hodinky, ale povedzme si pravdu – chytré hodinky sú niekedy tak ťažké, tak masívne, že nemusí vyhovovať každému. Napríklad ženy ocenia niečo drobnejšieho, čo nejde až tak vidieť, čo neupúta pozornosť, napriek tomu je to niečo, o čom vie, že bude zaznamenávať akúkoľvek ich dennú aktivitu.

Ženy si teda nemusí kupovať hodinky, ale môžu siahnuť po skvelých náramkoch, ktoré sú presne to čo, čo hľadajú.

Čo také chytré náramky robia?

Samozrejme záleží len na vás, aké hodinky si kúpite. Každé hodinky sú iné, každej sú inak farebné, každé vie úplne niečo iné. Väčšinou sa však zhodneme, že náramky sú vlastne digitálne hodinky, majú v sebe zabudovaný krokomer a taky meranie tepu, čo sa hodí po každej športovej aktivite, ktorú vykonáte. Tiež sa často napájajú na telefón, do ktorého si stiahnete aplikáciu, v ktorej uvidíte všetky vaše denné výsledky trochu podrobnejšie. V mobilu sa vám väčšinou ukáže, koľko poschodí ste vychodil, koľko kíl ste schudli, započítajú sa všetky vaše aktivity, ktoré ste daný deň vykonali. Je toho skutočne veľa, čo také náramky vie!

Aké hodiny sú najlepšie?

Takých chytrých náramkov je dneska na trhu habadej. Môžete si ich porovnať v porovnaní na portáli Heureka. Práve tu nájdete top kúsky, ktoré sú najviac zlučiteľná, s ktorými sú ľudia najviac spokojní. Všeobecne k tým najkvalitnejším šikovným náramkom patria tie z dielne Xiaomi.

Môže sa Vám ešte páčiť...