Najlepšie aplikácie pre váš iPad

V dnešnej dobe už sú iPady veľmi schopnú náhradou notebookov. Ktoré aplikácie by ste si mali stiahnuť, aby sa vám lepšie pracovalo a zlepšila sa vaša produktivita? 

S príchodom iPadu Pro sa Apple ponoril do vody špecifických spotrebiteľov – businessmanov a kreatívcov. V kombinácii s klávesnicou SmartKeybord a Apple Pencil sa iPad Pre stáva výnimočným pracovným nástrojom všetkých profesionálov. 

Evernote 

Aplikácia Evernote začína byť čím ďalej tým viac populárne. A čím to je? Začnite ju používať a sami to hneď zistíte! Táto aplikácii vám umožní zhromažďovať poznámky, fotografie a iné obrázky a mnoho ďalšieho. Pomocou Apple Pencil môžete do zápisníka pridať vlastné skice a keď si k Evernote stiahnete ešte Penultimate, môžete využiť rukopisných poznámok. 

Scanner Pre 

Všetky dokumenty už môžete skenovať jednoducho pomocou svojho iPadu. Stačí otvoriť aplikáciu, namieriť foťák na dokument a po vyfotení program automaticky detekuje hrany papiera a vyhladí ich. Vo výsledku máte teda jednoducho a rýchlo na svojom zariadené skenovaný dokument, a to aj bez pomoci skenera. 

Paper 

Túto aplikáciu ocenia predovšetkým kreatívny užívatelia, ktorí si najradšej robia poznámky vlastnou rukou a častokrát ich dopĺňajú maľovkami. Paper je totiž presne tým, čo jeho názov hovorí – papierom vo vašom tablete. Je to obľúbená aplikácia pre kreslenie a vyznačuje sa nedostatkom funkcií, čo zaručí, že vás pri práci nič nebude zbytočne rozptyľovať. 

LiquidText a PDF Expert 

Musíte do práce či do školy prečítať nejaký text, ktorý máte v PDF formáte stiahnutý do iPadu? S touto aplikáciou sa vám v texte bude pohodlne listovať. Môžete využiť aj pridávanie záložiek, oddielov a odsekov a s pomocou Apple Pencil si ľahko zvýrazníte to najpodstatnejšie. V PDF experti si k textu dokonca môžete pridať vlastné poznámky a prípadne si robiť menšie nákresy. 

Môže sa Vám ešte páčiť...