Spodná bielizeň pre ženy pod drobnohľadom muža

Muž, ktorý chce urobiť svojej partnerke radosť spodným prádlom, chce najmä urobiť radosť aj sebe. Keď ho bude večer zo svojej partnerky dávať dole, musí sa mu páčiť. Predstava je mnohokrát iná. Napriek tomu aspoň občas podľahnite mužskému pohľadu. Pri nakupovaní potrebujete číslo bielizne, ktoré je ale bohužiaľ len orientačné. Veľkosť sa môže ľahko zmeniť. Vybrať správnu veľkosť nohavičiek môže byť nepatrný problém. Aj cez to, že poznáte presne ich číslo, musíte si ešte naviac vybrať ich strih. Tu muži väčšinou chcú to, čo sa páči im. Podľa toho tiež vyberajú. A presne tak by mali ženy občas vyberať aj bielizeň pre seba. Na tom nie je predsa vôbec nič zlé. Dôležité je myslieť na to, že každý strih nemusí všetkým ženám pristane alebo ňou zrovna padnúť.

Spodná bielizeň a prieskumy

Výrobcovia spodnej bielizne často vykonáva aj výskumy medzi mužmi a ženami. Všetko sa týka výhradne podprseniek, dámskych nohavičiek a slušivých zmyselných doplnkov. Viete, že má 84% žien vo svojom šatníku pekný komplet spodnej bielizne pre špeciálne príležitosti? Na prvé rande, kde sa chcú cítiť sebavedome a sexy, alebo na oslavu a romantický večer vo dvojici. Pri bežnom nosení chcú ženy cítiť pohodlie. Dávajú prednosť čiernemu bielizni a chcú nohavičky, ktoré zakryjú zadoček. Podprsenka má mať plné košíčky, do ktorých sa prsia pekne pohodlne zmestia úplne celá. Preferujú hladké podprsenky, ktoré sa nemusia báť vziať ani pod tenkou blúzku či tričko. Za rok si samy kúpi priemerne 5 podprseniek aj s nohavičkami v peknom komplete alebo tangá. Dôležitejšie je pre nich cítiť sa pohodlne, než to, čo sa páči ich partnerovi.

Páni túži byť provokovanie

Ideálna zostava dámskeho kompletu z pohľadu muža je úplne jasná. Napríklad 76% mužov by bolo šťastnejší, keby ich náprotivky nechali kupovanie spodného bielizeň na nich. Pánske predstavy sa od tých dámskych úplne diametrálne líšia. Mužom sa páči vykrojené podprsenky, ktoré na výslnie vystaví dekolt k vytúženému obdivu. Majú radi ozdôbky, krajky, mašle, blyšťavé flitre, korzety a podväzky. Spodná bielizeň má byť podľa mužov šteklivé, úsporné, erotické až sexi. Výrazné a žiarivé farby. Jasným favoritom je jednoducho červená. 78% mužov miluje podväzky a pančuchy. U žien naopak ohlas moc nenachádzajú. Cez polovica žien má dojem, že sú jednoducho nevkusné. Nech je to akokoľvek, nohavičky by s podprsenkou mali farebne ladiť a na tom sa zhodnú muži i ženy.

Môže sa Vám ešte páčiť...