Ako usporiadať oslavu bez starostí? Stavte na rozvoz jedál i upratovaciu firmu

Čaká vás veľká domáce oslava a vy sa už týždne vopred desíte toho, ako zvládnete organizácii? Kľud! Stačí využiť niekoľko málo trikov a vy sami sa potom budete cítiť ako obletovaný hosť. Základom je nechcieť zvládnuť všetko svojpomocne a využiť bez ostychu rozvoz jedál alebo aj upratovaciu službu.

Jedlo je na prvom mieste

Od jedla sa v drvivej väčšine prípadov odvíja úspech oslavy. Ak sú ľudia hladní, budú aj nervózny, naopak dostatok dobrého jedla vždy vedie k spokojnosti. Rozhodne to ale neznamená, že musíte dva dni pred oslavou tráviť prípravami v kuchyni. Radšej si oddýchnite a zverte prípravy občerstvenia profesionálom. Vďaka službám na rozvoz jedál navyše môžete každému z hostí vybrať jedlo na mieru, takže miera spokojnosti porastie ešte vyššie. Spolu s jedlom vám navyše dnes už rad firiem ochotne dovezie aj nápoje, takže vám odpadnú hneď dve položky zo zoznamu.

Bez upratovania to nepôjde

Ak to u vás doma vyzerá bežne ako po výbuchu, pred oslavou budú potrebné menšie zmeny. Opäť ale nie je nutné, aby ste trávili celý deň s handrou alebo vysávačom. Profesionáli vám ochotne uprace váš byt, prevonia ho a zorganizujú behom pár hodín, zatiaľ čo vy si môžete užívať pohody a venovať sa iným, zábavnejším činnostiam.

Dekorácie voľte prakticky

Pokiaľ chcete párty ducha podporiť aj dekoráciami, potom voľte také, ktoré sú už hotové, ideálne na jedno použitie, a sú výrazné. Zabudnite teda na drobné na konfety, ktoré po akcii budete musieť upratovať, a radšej nakúpte balóniky alebo girlandy, ktoré opticky zaplní priestor, a po oslave jednoducho vyhodíte do koša. Ak to charakter vašej oslavy umožňuje, siahnite aj po dekoratívnych papierových tanieroch alebo téglikoch, ktoré dodajú vašej akcii tému a zároveň vám uľahčí aj následný upratovanie. Aj ten totiž k oslavám patrí, a čím jednoduchšie bude, tým lepšie pre vás.

Môže sa Vám ešte páčiť...