Viete, kde nájdeme najlepšie hotely sveta?

Pomaly ale isto sa opäť blíži doba dovoleniek. V súčasnej dobe sa ľudia rozhodujú, kam sa tento rok vydajú. Mnoho ľudí volí predovšetkým odpočinok na pláži, iní túžia po trochu aktívnejší dovolenke, na ktoré by zažili mnoho zaujímavého. Ak vy patríte k tým, ktorí majú už destináciu vybranú, stačí si len vybrať ubytovanie. Mnoho ľudí to však robí presne opačne – na základe ubytovanie si zvolí, kam sa tento rok pozrú. Pokiaľ chcete tento rok na dovolenke mať ubytovanie vážne na jedničku, mali by ste zájsť do nejakého z tých najlepších hotelov sveta.

Samozrejme do dnešného dňa vzniklo mnoho zaujímavých prieskumov a štatistík, ktoré pojednávajú práve o najlepších o hoteloch sveta. Teraz však vyšiel na svetlo nový prieskum, ktorý urobil cestovateľský portál TripAdvisor. Práve tento portál zdieľal rebríček tých najlepších ubytovacích zariadení sveta.

Tento rebríček je zostavený podľa miliónov názorov a recenzií. Je to teda rebríček od ľudí pre ľudí, dalo by sa inými slovami povedať.

Ktorý hotel je ten najlepší?

Najviac pozitívnych hodnotení získal hotel v Kambodži, ktorý nájdete pod názvom „Viroth ‚s Hotel“. Tento hotel nazbieral viac ako 910 recenzií, z ktorých zhruba Deväťdesiatpäť percent bolo pozitívnych a nadpriemerne skvelých, žiadna negatívne hodnotenie sa u tohto hotela neobjavila.

Hotel nájdete na krásnom mieste – priamo v centre Siem Reapu. Neďaleko nájdete napríklad chrám Wat Bo, ktorý je turistami veľmi navštevovaný.

Aký hotel stojí taky za návštevu?

Na druhom mieste skončil Kostarikský hotel Tulemar Bunglalows & Villas, ktorý nájdete hneď pri národnom parku Manuel Antonio. Je zaujímavé, že je zasadený z časti do džungle. Hodnotenie hotela je z 92 percent úplne pozitívne, turisti si obľúbili hlavne výhľad, ktorý bol pre nich nezabudnuteľný.

V rebríčku tých najlepších hotelov sa umiestnili aj hotely sídliacej v Európe. Napríklad taliansky Belvedere či francúzsky hotel La Reserve Paris sa umiestnili medzi najlepšie hodnotenými hotely.

Môže sa Vám ešte páčiť...