Biele tričko a veľa kombinácií. Aké sú kombinácie tohtoročného leta?

Základ šatníka tvorí len niekoľko málo vecí. Medzi nimi nájdeme džínsy, šaty, sukne, šortky a košeľu. Dalo by sa povedať, že ak teraz chceme chodiť štýlovo, vystačíme si s miliónmi spodných dielov, ale len s jedným vrškom. A tým vrškom je biele tričko. Biele tričko snáď nikdy nevyjde z módy. Kúpiť si ho môžete v mnohých strihoch, vždy však bude úplne fantasticky vyzerať. Pokiaľ nie je biele tričko súčasťou vášho šatníka, tento rok v lete nebudete in. Radšej si pre biele tričko rýchlo zájdite, pretože len tak získate od ostatných ľudí obdiv. 

Biele tričko sa navyše radí k tým najpohodlnejším kúskom vôbec. Pozrime sa teda na to, ako taký kúsok skombinovať. Možno ho skombinovať skutočne s čímkoľvek, otázkou je, s čím bude najlepší ho skombinovať tento rok. 

Biele tričko a midi sukne 

Rovnako ako vám nemusíme predstavovať biele tričko, tak vám ani nemusíme predstavovať midi sukňa. Tie sú totiž aktuálnym hitom, ktorý si obľúbili ženy po celom svete. Aj keď názov „midi“ môže zavádzať, nie sú to sukne krátke, ale naopak dlhé, a to zhruba ku kolenám Siahajú zhruba do pása a dnes ich kúpite nielen v mnohých farbách, ale aj v mnohých vzoroch, ktoré sú teraz populárne. Zvyčajne majú aj vrecká, čo sukňu dodáva na praktickosti. Kombinujú sa ako sa spoločenskou obuvou, tak i s teniskami. 

Midi sukňa sa dajú kombinovať s mnohými zaujímavými blúzkami. Prečo ju však neskombinovať s krásnym bielym tričkom, ktoré vyzerá k sukni úplne fantasticky? 

Biele tričko a biely denim 

Či tento rok v lete doslova žiarite! Opálenie najviac vynikne v bielom oblečení, preto svoje biele tričko skombinujte s bielym denimom. Nemusí to byť práve biele džínsy, ale môžu to byť biele denimové sukne, s čím budete biele tričko kombinovať. Najlepšie bude, keď budú mať biele sukne vpredu cvoky. 

Pri chladnejších letných večeroch voľte bielu denimovú bundu. 

Môže sa Vám ešte páčiť...