Ako by mali dnes vyzerať ideálny svadobné šaty podľa návrhárov?

Máte v pláne sa vydávať? Plánujete svadbu už tento rok? Možno premýšľate nad tým, ako by mali vyzerať vaše svadobné šaty. Ako nevesta chcete byť úplne dokonalá, chcete mať krásne šaty, ktoré vám bude kdekto závidieť. Odporúčame si šaty vyberať podľa návrhárov, ktorí veľmi dobre vedia, čo sa nosí. Niekoľkými návrhárov sme sa preto za vás opýtali, aby sme zistili, aké svadobné šaty sú dnes moderné a aké najkrajšie šaty si môžete na seba obliecť.

Výber šiat by sa ňom podceňovať. Predsa len svadba je len raz za život a o pár rokov neskôr by ste mali byť so svojím výberom šiat byť spokojní. Ak sa onedlho chystáte do niektorého zo svadobných salónov, prezradíme vám, podľa čoho svadobné šaty vyzerať.

Pohodlné, napriek tomu rafinovane sexy

Vo svadobných salónoch dnes nájdete naozaj obrovský výber svadobných šiat, preto sa vám možno budú hodiť rady návrhárov. Ak existujú dnes moderné šaty? Sú dnes skôr len trendy, podľa ktorých si vyberať. Podľa návrhárov by ste sa nemali upínať na to, čo je aktuálne štýlové alebo čo nevesty dnes nosí, každému sa predsa len páči niečo iné. Ideálne šaty sú podľa návrhárov také, ktoré sú pohodlné, decentné, ale zároveň rafinovane sexi.

Aké sú dnes trendy vo svete svadobných šiat

Ak by sme ale mali vyzdvihnúť niekoľko trendov vo svete svadobných šiat, povedali by sme, že sa dnes nosí hlavne čipky. Čipky a sieťovina vo farbe pleti, ktorá zahalí, čo byť zahalené má, napriek tomu to nejde na prvý pohľad vidieť.

Čo už je však dávno out, sú hlavne veľké sukne s obručami, ktoré sa nosili naozaj pred desiatkami rokov. Napriek tomu sa v mnohých svadobných salónoch také šaty nachádza, tým sa vyvarujte oblúkom. Tiež sa dnes nenosí vystužené korzety, v ktorých nevesty nemohli dýchať.

Stavte na minimalizmus

Podľa návrhárov by každá nevesta mala staviť skôr na minimalizmus, pretože tým sa nikdy nič nepokazí. Minimalizmus je krásny, čistý, elegantný, jednotlivé kúsky nie sú vyzývavé, napriek tomu šaty nie sú menej sexi ako iné.

Môže sa Vám ešte páčiť...