Hlavné trendy tohtoročnej jari. Čo všetko sa bude nosiť?

Jar je doslova za rohom, a tak sa ponúka otázka, čo sa bude v nadchádzajúcom ročnom období naozaj nosiť. Každé ročné obdobie sa nesie v znamení viacerých druhov oblečenia, prezraďme si preto kúsky, ktoré sa spájajú s prvotným jarným mesiacom a celým týmto ročným obdobím.

Ako už bolo spomenuté, každý rok sa nesie v znamení módnych trendov. A pre každé ročné obdobie sa niekoľko takýchto trendov stanoví. Keďže je zima už pasé, ponúka sa otázka, čo sa bude nosiť v nadchádzajúcom ročnom období, teda na jar. Nebudeme už ale dlho zatajovať jednotlivé kúsky, nech sa môžete vrhnúť do vlny nakupovania.

špicaté goliera

Mysleli ste si, že vás móda už nemôže ničím prekvapiť? Potom ste sa pomýlili. Aj móda vás môže niečím prekvapiť, a to konkrétne špicatými golieri, ktoré sú v súčasnej dobe v móde, respektíve ktoré sa budú nosiť s veľkou obľubou na jar. Goliere, najmä špicaté a farebné, budú od jari súčasťou mnohých sák, kabátov alebo prikrývok, ktoré zvyčajne na jar nosíte v hojnej miere. Okrem toho sa budú tieto goliera objavovať aj na blúzkach alebo svetroch.

Kraťasy, bermudy

S príchodom teplejšieho počasia sa drvivá väčšina ľudí začne obliekať do trochu voľnejšieho a nijako teplého oblečenia. Do tejto skupiny patria predovšetkým kraťasy a tiež bermudy, ktoré budú tento rok nosiť aj ženy. Prekvapuje vás to najmä u Bermúd? Holt – to je móda, ktorá rada vsádza pánske kúsky oblečenia do dámskych šatníkov.

Podprsenka miesto topu

S týmto trendom ste sa už stretli. Podprsenky sa ako topy začali nosiť už vlani v lete a tento rok tento trend bude pokračovať. Najmä sa ako top budú nosiť braletky či podobné podprsenky, ktoré sú bez kostíc. Kombinovať sa budú hlave sa saky alebo s ľahkými bundičkami, aby išli vidieť len trochu, nie v celej svojej kráse.

Môže sa Vám ešte páčiť...