Keď svetre, tak s rolákom a vo väčšej veľkosti

Ak sledujete aktuálne módne svet, určite ste viac ako potešení. Zimná kolekcia nám totiž doslova lichotí a praje! Nájdeme v nej totiž také kúsky, ktoré sú pomerne veľké, ktoré nie sú nijako tesné ani upnuté. Dalo by sa povedať, že móda nám dokonca praje a schvaľuje nám to, že sme sa cez vianočné sviatky narvala na prasknutie a vďaka tomu sme pribrali ďalších desať kíl. Nabrané kilá totiž skutočne ľahko zamaskujeme, a to hlavne veľkými svetre.

Zima bez svetrov by nebola zimou. V zime sú skutočne svetre to jediné, čo nás v kombinácii so zimnou bundou či kabátom ochráni pred chladom. Každý by mal mať svetra hotovú zásobu. Poďme si povedať, ako by mali vyzerať svetre, ktoré si kúpime teraz!

1) Mali by byť veľké

Súčasné svetre sú populárne hlavne vtedy, kedy sú veľké. Väčšinou sa veľké už predávajú, ale ak je vám vaše veľkosť príliš upnutá, nebojte sa siahnuť po tej väčšej veľkosti. Pekne nech sú svetre voľné, nemusí byť ani pri páse stiahnuté, pokojne si ich zakasejte.

2) Mali by byť farebné

Zimná kolekcia sa väčšinou niesli v pomerne neutrálnych farbách. Je skutočne skvelé, že sa do zimnej kolekcie pretlačili aj farebné svetre. Teraz je dokonca podmienkou také farebné svetre mať! Najviac frčí červená farba, ale nepohŕdajte ani kráľovsky modrou farbou alebo horčicovo žltou farbou.

3) Mali by mať rolák

Aktuálne frčia aj svetre s roláky. Ak sa rozhodnete kúpiť si veľký farebný sveter, tak sa najskôr poobzerajte po tom, ktorý má rolák. Roláky sú všeobecne veľmi populárne a mali by ich mať ako páni, tak i ženy.

4) Mali by mať rozšírené rukávy

Moderné svetre sú aj tie, ktoré majú rozšírené rukávy. Väčšinou sú buď celé do zvonu, alebo sú svetre rozšírené s tým, že u zápästia sú upnuté. Tieto rozšírené rukávy nájdete dnes takmer na každom svetri – väčšinou sú tieto svetre však rozpredané, preto sa vždy snažte byť v obchodoch prvý.

Môže sa Vám ešte páčiť...