Krásne telo vďaka trvalej epilácii

Veľké tému, ktoré trápia tisícky žien. Ako sa holiť? Prečo tak často? Existuje niečo, čo mi uľahčí život?

Odpoveď znie – áno.

čas

Každá žena, ktorá sa holí klasickými žiletkami alebo trpia pri trhaní voskových pásikov zo svojho tela, pozná, že takto to donekonečna nejde. Po pár rokoch vytrvalého nádej, že to bude lepšie alebo že to za to stojí, pretože na pár dní bude mať krásne hladké a očarujúce nohy, zistí, že to nie je pravda. Takáto rutina začne liezť veľmi skoro na nervy. Pri predstave, že spomínaný rituál je potrebné vykonávať každé 3 dni a u voskových pásikov každých 14 dní, je desivá. Koľkokrát na to ani nie je čas a v zhone riešiť, či si vziať nohavice, sukňu alebo šaty je veľmi stresujúce.

peniaze

Investovať, investovať, investovať. Nemalo by toto slovo znamenať hlavne to, že by sa to malo po nejakej dobe vrátiť? Malo, ale nevráti. Je to stále dokola ako keď dáte škrečka do kovového kolotoča. Neustále vyhadzovanie peňazí za žiletky, holítka, strojčeky, peny a gély na holenie. A ak svoje telo máte radi – znamená to investíciu aj do krému, ktoré vám budú pokožku po holení hydratovať.

nervy

O tých sa netreba príliš zmieňovať, je viac než očividné, že veľakrát je potrebné si aj zanadávať. Občas sa holenie nezaobíde bez porezania a spústy krvi. U voskových pásikov, potom musíte znášať bolesť. Veľakrát sa oholíte zle, pretože skrátka ponáhľate. Nehľadiac na to, že vás to už naozaj nebaví.

riešenie

Existuje riešenie, aj keď ľahko finančne náročné. Avšak tu, je na mieste použiť slovo „investície“. Ak sa rozhodnete vložiť financie do trvalej epilácia, naozaj vám to vaše telo vráti. Len si predstavte tie benefity

  • pravdou je, že budete musieť epiláciu opakovať 2-3x

ale už nikdy sa nebudete musieť holiť

  • krásna a hladká pokožka nastálo
  • máte na výber, akú partiu si chcete nechať epilovať
  • možnosť epilácia aj celého tela
  • bezbolestný zákrok (v súčasnosti epilácie fungujú už na báze lasera)
  • nemusíte jazdiť cez pol republiky (služba je už rozšírená skoro po všetkých mestách v Českej republike)
  • budete spokojná, šťastná a bezstarostná
  • žiadny stres a hodiny strávené v kúpeľni
  • splní sa vám sen

Občas je potrebné si splniť sen a investície sama do seba, ktorá sa vám vráti celoživotne, to je skrátka správna voľba. Spokojná žena, je šťastná žena a vaši partneri to dámy určite ocenia.

Môže sa Vám ešte páčiť...