Krivák sú stále na módnej scéne

Konečne tu máme to poriadne jarné počasie. Teploty sa nám stále zvyšujú, čo nás dovádza len k dobrej nálade. Lenže s príchodom tohto počasia musíme dbať aj na to, aby sme sa vôbec dokázali dobre a vkusne obliecť. Sezóna zimných kabátov a teplých búnd je už dávno v páse, a tak nám neostáva nič iné, než sa pustiť do obmeny šatníka. Ten sa na zmeny, ktoré sa ho budú týkať, určite teší, pretože každá sezóna sa nesie v znamení nových kúskov, ktoré doputujú priamo do onoho šatníka. Môžeme si konečne kúpiť trochu ľahšia verzia džínsov či topov, opäť schováme dlhý rukáv alebo príliš teplé svetre, ktoré nám boli skvelú pomocou počas tuhej zimy, keď teploty dosahovali mínus tridsať stupňov. Teraz je načase, aby sme sa zamerali na novinky, ktoré sa tento rok prejaví v tejto sezóne. Medzi najlepšie kúsky sa aj tento rok bude opäť radiť koženková bunda v tvare krivák, pretože tento kúsok je jednoznačne nadčasový – to musíte uznať všetci.

Voľte si taký, ktorý na sebe nemá prehnané aplikácie

Každý krivák je inak navrhnutý. Najlepšou voľbou sú jednoduché verzie, ktoré v sebe nesú taký varhánkový vzor, ​​a to konkrétne na ramenách a u zápästia. Nevoľte však krivák, ktorý je posiaty najrôznejšími aplikáciami, ktoré sú naozaj nevkusné. Veľakrát sa kombinuje zlatá a strieborná farba a toto nie je práve dobrá kombinácia. Tiež sa stretneme s takými krivák, ktoré majú na sebe najrôznejšie aplikácie vo forme kamienkov. Vyhnite sa taky im, nepatrí do trendy kúskov.

Pokiaľ si budete zháňať krivák, určite nájdete veľké množstvo kratších koženkových bundičiek. Keď mu nenájdete bundu křivákového strihu, určite voľte tento typ bundy. Kratšie bundičky sú však predovšetkým iba pre oveľa teplejšie počasie, než s ktorým sa stretávame teraz. Aj keď sú súčasné teploty naozaj prijateľné, na kratšie bundičky to ešte nie je. Veď sa hovorí, že začiatočné jar je jedovaté pre naše zdravie, ak podceníme obliekanie takto zo začiatku jari, môžeme sa stretnúť, že pri dvadsiatich piatich stupňoch budete ležať chorí v horúčkach.

Môže sa Vám ešte páčiť...