Kvôli akým kabelkám sa aktuálne oplatí zhrešiť?

Móda sa mení takmer denne. Najviac nových kúskov prichádza začiatkom novej sezóny. Vždy sa najskôr stretneme s výpredaji, ktoré sú nutné hlavne z toho dôvodu, že sa potrebuje urobiť miesto pre novú kolekciu. A potom s príchodom novej kolekcie sa stretneme s hromadou nových módnych kúskov. Príchod zimy nám doniesol do obchodných domov oblečenia hlavne v bordovej, v horčicovo žltej a v khaki farbe, ale taky vedie sivá farbička, s ktorou sa stretneme hlavne u kabátov. Ak sa však zháňate hlavne po kabelkách, prinášame vám pár tipov na kabelky, kvôli ktorým sa oplatí zhrešiť.

Kabelky sú samozrejmosťou dámskeho šatníka. Každá žena by mala mať jednu veľkú kabelku, ktorá sa hodí do práce alebo na nákupy, ďalej by mala mať minimálne jedno lístoček pre spoločenské večery a potom samozrejme nejakú kabelku cez rameno, ktorá je skrátka povinnou výbavou.

Teraz sa však v obchodoch vyskytujú kabelky, ktoré by mala mať každá žena vo svojom šatníku. Poďme si tieto kúsky spomenúť, nech je jednoznačne neprehliadneme a nech je bez rozmyslu kúpime.

Kytičky idú!

Iste ste si všimli, že aktuálne idú kvetinky. Stretávame sa s nimi na kabátoch, ale taky na topánkach či na mikinách alebo džínsach. A tiež sa s nimi stretneme aj na kabelkách. Kabelky skrátka bez kvietkov nemôžu byť! Nekupujte si však kabelku s kvietkami veľkou, ale siahnite po tej malej okrúhle, ktorú kúpite napríklad v obchodoch značky ZARA alebo Reserved.

Veľmi elegantné kúsky majú teraz k dispozícii aj v obchodoch značky House, kde nájdete taky elegantné kabelky s kvietkami, ktoré majú napríklad reťaz namiesto klasického popruhu.

Už máte svoj vlastný batoh?

Aj keď sa nejedná priamo o kabelku, tak napriek tomu to zmienime – batohy sú totiž aktuálne hit, ktorý je oveľa krajší ako taká kabelka. Ak sa rozhodnete pre kúpiť batohu, nikdy nebudete ľutovať. Už žiadne nosenie vecí v rukách! Do batohu sa vám zmestí predsa všetko. Nemusíte si kupovať batoh ako do školy, ale stačí si kúpiť nejakú elegantné podobu, ktorú nájdete naozaj všade.

Môže sa Vám ešte páčiť...