Online second handy, kde nakúpite za babku

Patríte k ľuďom, ktorí radi nakupujú v zľavách? Alebo radšej patríte k ľuďom, ktorí si nakúpia skvelé kúsky, bez toho, aby podporili veľké obchodné reťazce, ktoré majú negatívny vplyv na prírodu a planétu ako takú? Ak nechcete nakupovať vo veľkých obchodných reťazcoch, ale napriek tomu prahnete po novom kúsku do svojho šatníka, odporúčame vám nakupovať v second handoch, čo sú miesta, kde naozaj nájdete fajn kúsky za babku. Navyše pre nich nemusíte nikam chodiť, stačí otvoriť okno internetového prehliadača.

Mnohí ľudia sa domnievajú, že pre kúsky zo sekáča sa musí vyjsť na ulicu. Lenže pravdou je, že to tak už dávno nie je. Všetko sa presúva na internet, a to dokonca už aj second handy, ktorých na internete nájdeme v hojnom množstve. Viete, aké online sekáče sú na internete obľúbené?

Vinted.cz

Vinted.cz alebo tiež skôr votocvohoz.cz – to je pravdepodobne najobľúbenejší second hand na internete. Je plný skvelých kúskov, ktoré nakúpite od žien, ktoré majú šatníky plné a ktoré nechcú ešte nositeľné kúsky vyhadzovať. Bohužiaľ vinted.cz už nie je to, čo kedysi. Dnes sa nájde v tomto online sekáčmi mnoho žien, ktoré přeprodávají kúsky z čínskych e-shopov, na čo je potrebné dať si pozor.

Ak by sme mali spomenúť plusy a mínusy webu, za plus by sme označili prehľadný a moderný web, za mínus kvantitu na úkor kvality.

Online-sekac.cz

Ďalšie obľúbený sekáč na internete je online-sekac.cz. Jedná sa o second hand, ktorý je sekáčom v pravom slova zmysle. Je však potrebné povedať, že kúsky tu miznú naozaj rýchlosťou blesku, a tak nesmiete nad jednotlivými kúskami dlho otáľať, inak by vás to mohlo mrzieť – niekto by vám danú vec totiž mohol vyfúknuť.

Mimibazar.cz

Pomerne populárnym internetovým sekáčom je sekáč mimibazar.cz, kde narazíte naozaj na všetko – nielen na najrôznejšie oblečenie. Ceny sú tu absolútne bezkonkurenčný, sú naozaj veľmi nízke, na druhú stranu nie vždy daný kúsok zodpovedá fotografiu.

Môže sa Vám ešte páčiť...