Ako partnerke vybrať ideálny spodnú bielizeň?

Rozhodli ste sa potešiť svoju partnerku nejakým pekným darčekom? Oslavuje narodeniny alebo jej chcete niečo kúpiť pod vianočný stromček? Spodná bielizeň je rozhodne niečo, čo neurazí a čo zároveň poteší, avšak musíte sa trafiť do veľkosti. Ak sa do veľkosti nestrafíte, môžete tiež odísť bez bozku alebo poďakovanie, skôr ženu môžete rozhnevať. Aby ste teda nesiahli vedľa, vieme, ako partnerke ideálny spodnú bielizeň vybrať.

Vyberáme podprsenku a nohavičky

Pod spodným prádlom si často predstavíme nohavičky a tiež podprsenku. Ak ste sa rozhodli kúpiť dáme podprsenku alebo nohavičky, mali by ste poznať veľkosť vašej partnerky. Nakuknite jej preto do šuplíka so spodným prádlom a zistite to najpodstatnejšie. Ak sú ceduľky odstrihnuté, neriskujte to a radšej jej vezmite v danom obchode sa spodnom prádle voucher, na ktorom bude nabitá určitá suma.

Keď budete zisťovať partnerkinu veľkosť spodnej bielizne, zároveň si všimnite štýlu, ktorý nosí. Nie všetky ženy milujú všetky strihy nohavičiek. Niektoré nemajú rady tangá, iné milujú brazilky, ďalšie ženy sú zástankyňou klasických nohavičiek.

Ako vybrať nočnú košieľku alebo pyžamo

Do spodného prádla tiež spadá košieľka alebo pyžamo. V tomto prípade je trochu ľahšie samotný výber, pretože u košieľok a pyžamá nájdete klasické veľkosti, a to veľkosti S, M, L a podobne. Stačí teda nahliadnuť do šatníka a mrknúť sa na veľkosť blúzok alebo riflí.

Pokiaľ chcete ženu potešiť pohodlím, odporúčame siahnuť po takomto pyžame, ktoré bude vyrobené z plyšového materiálu. Bude teda na dotyk veľmi mäkké a príjemné. Ak ale chcete partnerke kúpiť zvodnejšie kúsok, vyberajte podľa svojho gusta. Ale myslite tiež na svoju partnerku – chcete predsa, aby daný kúsok nosila, nie aby sa ho štítila alebo aby ju urazil.

Kúpiť tiež môžete zvodné spodné prádlo, ktoré je potešením ako pre ženu, tak pre mužov. Opäť sa stretnete s klasickými veľkosťami, ako je veľkosť S alebo L.

Môže sa Vám ešte páčiť...