Plavková sezóna sa blíži, tu sú tohtoročné trendy

Už sa tešíte na horúce letné dni strávené pri vode? Alebo sa v myšlienkach pomaly presúvate na dovolenku k moru? Plavková sezóna sa blíži, a tak je načase zbierať inšpiráciu na váš plážový outfit. A aj keď klasické jednodielne plavky z módy nikdy nevyjdú, trendy tohto leta toho prinášajú oveľa viac. Na svoje si prídu milovníčky pohodlia aj sexy modelov.

Keď jednodielne, tak s opaskom

Pokiaľ sa najlepšie cítite práve v jednodielnych plavkách, siahnite po takých, ktoré sú v najužšom mieste prepásané dekoratívnym pásikom alebo aspoň šnúrkou. Práve tie budú hitom tohtoročnej sezóny, zvýraznia pás a zalichotia postave. Podobný efekt môžete dosiahnuť aj s dvojdielnymi plavkami s dlhými šnúrkami, ktoré niekoľkokrát omotáte okolo tela. Tento trend pristane všetkým typom postavy.

Ste radi stredobodom pozornosti a duší každej večernej party? Pozornosť na seba na pláži strhnete s plavkami pokrytými trblietkami v ľubovoľných farbách. Pokiaľ je to na vás príliš, blysnite sa aspoň s lesklým, metalickým kúskom v striebornej, zelenej, modrej alebo zlatej farbe. Predovšetkým opálená pokožka v takých plavkách nádherne vynikne.

Oblečená, neoblečená

Prestrihy sa na módnej scéne pohybujú už niekoľko rokov a tentoraz sa nevyhli ani plavkám. Niet divu – aj z nudného kúsku oblečenia dokážu urobiť zaujímavý a zvodný prvok. Až už zvolíte bikiny, alebo klasické jednodielne plavky, rafinovane v nich pomocou šikovne vedených prestrihov odhaľte boky, chrbát alebo dekolt. Najmä s asymetrickým strihom budete za hviezdu pláže.

Pokiaľ by sme mali uviesť jednu farbu, ktorá sa dokonale hodí k slnečným dňom a snedej pokožke, je to bez pochyby zlatá. Tá sa tento rok bude na plavkách objavovať v podobe nápadných reťazí nahrádzajúcich klasické šnúrky. Posledným veľkým trendom tohtoročnej sezóny budú plavky s krúžkami, ktoré spájajú jednotlivé bikinové diely, prípadne vrch plaviek so spodnou časťou. V čom tento rok vyrazíte k vode vy?

Môže sa Vám ešte páčiť...