Premiére – určí trend bývania v Bratislave?

bývania v Bratislave

Zohnať bývanie na úrovni, to veru nie je nič ľahké ani v tak veľkom meste, akým je Bratislava. Aj metropola Slovenska sa borí s bytovou otázkou, veď dopyt po bytoch neustále presahuje ponuku. Riešením by mohol byť projekt z dielne developerskej skupiny Finep. Poznáte Premiére?

Je celkom prirodzené, že človek hľadá pre seba vždy to najlepšie. V prípade bývania to značí kombináciu viacerých faktorov, akými sú napríklad dostatočná úžitková plocha, čo najideálnejšia poloha či okolitá infraštruktúra. Tieto všetky momenty a ešte niečo navyše byty v Bratislave pod hlavičkou značky Premiére spĺňajú.

Priestor, ktorý ulahodí každému

Predaj bytov Bratislava nerieši celkom tak, ako by sa žiadalo, a aj preto je Premiére vítaným momentom na území hlavného mesta. Na 23 podlažiach ponúka desiatky bytov s výmerou od 32 až po 125 m2, ktoré ulahodia jednotlivcom aj početnejším rodinám, hľadajúcim útočisko v Bratislave. Premiére je čisto novou stavbou, nezaťaženou akýmkoľvek bremenom z minulosti.

bývania v Bratislave

Občianska vybavenosť – nezanedbateľná výhoda

Ďalším plusom komplexu Premiére je jeho výhodná lokalizácia. Nachádza sa totiž na Šancovej ulici, odkiaľ je blízko nielen k obchodom, reštauráciám, oddychovým lokalitám, školám, pošte či k lekárňam, ale tiež na komunikácie smerujúce na letisko, diaľnicu či k hlavnej železničnej stanici. To všetko sú veci, ktoré skôr či neskôr ocení každý obyvateľ Bratislavy. Bratislavčanom by sa žilo lepšie, ak by takéto byty Bratislava mala k dispozícii skôr.

Keď sa myslí na budúcnosť

Miznúce zelené plochy, nedostatok parkovacích miest – to je realita, ktorá kvári hlavné mesto Slovenska a jeho obyvateľov. Projektanti objektu Premiére sa snažili prispieť k riešeniu týchto problémov po svojom; a čo z toho vzniklo? Extenzívna terasa plná zelene na 6. nadzemnom podlaží a trojposchodová podzemná garáž s vybavením v podobe nabíjacích staníc pre elektromobily. Premiére je prosto riešením pre budúcnosť.

Môže sa Vám ešte páčiť...