Romantické zavinovacie sukne sú tento rok nepostrádateľné

Premýšľate nad tým, že by ste si do svojho šatníka zaobstarali nejaký vkusný módny kúsok, ktorý využijete predovšetkým v lete alebo na jar? Poradíme vám, ktorý kúsok stojí za investíciu. Na internete v súčasnosti nájdete hromadu tipov, ktoré sa týkajú módnych trendov, lenže keby ste si mali kupovať každý kúsok, o ktorom sa píše, asi by ste čoskoro prišli na mizinu. Radšej investujte do romantických zavinovacích sukní, ktoré poznáme z minulosti. 

To, že sa do módy vrátili retro kúsky, zmieňovať ani nemusíme. Retro kúsky sú skrátka fantastické a opäť rozžiarujú naše šatníky. Medzi takými modelmi nájdeme spomínané romantické zavinovacie sukne, ktoré si obľúbi každá žena predovšetkým vďaka pohodlnosti. Sukňa v sebe skrývajú aj istú dávku elegancie, a tak sa ženy budú cítiť aj v pohodlnom kúsku absolútne neodolateľne. 

Ako zavinovacie sukne vyzerajú? 

Zavinovacie sukne nemusíme predstavovať. Každá žena si vybaví, ako vlastne vyzerajú. Jedná sa o fantastické sukne, ktoré sú vlastne len jedným kusom látky, ktorý sa omotá okolo postavy a zaviaže sa. Kúsok vyzerá naozaj vkusne a dá sa kombinovať skutočne so všetkým. 

Medzi najpopulárnejšie podoby zavinovacích sukní patrí najmä kvetinové motívy alebo miniatúry. Keďže je v móde dúhová mánia, neurobíte krok vedľa ani so sukňami farby dúhy. Len si dajte pozor na následné kombinovanie s ostatnými kúskami. 

Aké topánky k sukniam voliť? 

Sukne sú skvelé v tom, že sa k nim hodí každý typ obuvi. K tým najvhodnejším typom obuvi patrí kecky (teda plátené tenisky, ktoré nie sú nijak výrazné a masívne), ďalej tiež sandálky, a to najlepšie na vyššom, stĺpovom podpätku. Opäť tu platí, že ak si k sukni obujete vkusné topánky s podpätkom, opticky zvýšite svoju postavu, čo ocenia predovšetkým ženy menšieho vzrastu. Nižšia obuv si môžu dovoliť predovšetkým ženy, ktoré sa pýši skoro dvoma metrami. 

Môže sa Vám ešte páčiť...