Top 5 trendov nielen pre tohtoročné babie leto

Už tak mesiac máme odložené trendy do chladného počasia, ale buďme úprimní, len máločo prekoná skutočne bezstarostný letný šatník. Poďme sa pozrieť, čo je trendom tohtoročného leta. Ste pripravení naplánovať si letné módne chvíle, keď sa konečne ukázalo slnko?

Ultra mini sukne

Plisované sukne sú síce v tejto sezóne midi, ale všetky ostatné dvíhajú dĺžku spodného lemu na miniatúrnu dĺžku. Sú to práve minisukne, ktoré hrdo nosili supermodelky 90. rokov odhaľujú viac ako polovicu stehien. Miu Miu vytvorila hit sezóny, ale rozhodnite sa pre super výrazné odtiene, potlače alebo látky, aby ste mali istotu, že aj keď je vaša krátka, stále pôsobí elegantne.

Šnurovanie/Pásky

Či už sa jedná o top s niekoľkými pásikmi cez ramená a dekolt, nohavice s opaskom krížiacim sa cez brucho alebo dokonca oboje, túto sezónu si budete musieť odpustiť akékoľvek obavy z nepríjemných opálených pásikov a prijať šnurovanie. Dokonca aj vo svete bod nájdete šnurovanie, od sandálov po tzv. gladiátorské topánky.

Biely oblek

Obleky sa síce na niekoľko mesiacov vytratili z módy, pretože väčšina ľudí sa rozhodla pracovať z domova v spodnom prádle, ale v tejto sezóne sa tento starý štýl vracia so všetkou parádou. Sako doplnené o výrazné akcenty, od viazania v páse po kontrastné čierne kovanie a odvážne ramená – to sú kúsky, ktoré by mali urobiť návrat do práce oveľa znesiteľnejším. Nohavicový oblek tiež predstavuje elegantnú možnosť alternatívneho svadobného oblečenia, ak hľadáte niečo iné ako tradičné šaty.

Spodná bielizeň ako vrchná časť oblečenia

V lete 2022 sa spodná bielizeň stáva úplne prijateľnou formou vrchného oblečenia. Keď sa to urobí správne, je to super elegantné. Takú braletku môžete navrstviť pod otvorené sako alebo pod top/šaty s praktickým výrezom, aby ste získali jemný sexy nádych.

Bokovky sú späť

Džínsy s vysokým pásom síce dominovali našim šatníkom viac ako desať rokov, ale v lete 2022 sa situácia stáva oveľa viac „00s“, pretože nízky pás sa vracia do popredia. Ak si trúfnete, siahnite po bokovkách a pridajte k tomu crop top, Julia Fox môže byť vaša múza.

Môže sa Vám ešte páčiť...