Móda a páni. Čo prinesie túto jar?

Aj keď to vyzerá, že zima k nám ešte len doráža, je potrebné si uvedomiť, že za pár týždňov je tu jar. Zimná kolekcia sa postupne vymieňajú za tie jarné a onedlho už budú k dostaniu len bombery a jednoduché mikiny. Alebo nie? Čo vôbec tohtoročnú jar prinesie za módne kúsky do pánskeho oddelenia? Pánske módne trendy sa predsa menia rovnako rýchlo ako tie dámske, preto sa ponúka otázka, čo tento rok môžu páni očakávať.

Vrecká všade, kam sa pozrieš

Čo ako trend relatívne pretrvá, tak sú vrecká, ktoré budú prakticky všade, kam sa človek pozrie. Či už si budete chcieť kúpiť jarné vestu, ktorá vás spasí ráno pred nepríjemným chladom, alebo si budete chcieť kúpiť nohavice, ktoré nebudú siahať len pod kolená, v oboch prípadoch budú mať hromadu vreciek po stranách. Je to skrátka trend. A páni ho oceňujú, predsa len sú milovníci praktickosti a funkčnosti.

Zvonové nohavice i pre pánov

Za ďalší comeback je možné považovať zvonové nohavice. V posledných rokoch je často evidujeme v dámskom svete, tento rok zavítajú dokonca aj do toho pánskeho. Otázkou je, či sa však tento nevšedný trend z deväťdesiatych rokov naozaj ujme vo svete mužov. Skôr sa prikláňame k názoru, že rovnako rýchlo, ako vojde do módy, tak aj z módy odíde. Ale to je otázkou.

Oversize saká tiež zostávajú

Spomínate si na vôbec prvé diely seriálu Priatelia, kde sa jedna z hlavných postáv menom Chandler ukazuje vo svojom stredoškolskom a neskôr tiež vysokoškolskom veku? Ak si spomínate, práve podľa neho sa, páni, obliekajte. On udával trendy! Ona oversize saká čiže saká nadmerných veľkostí sa totiž tento rok budú nosiť.

Potlače na košeliach vedú

Okrem toho sa tiež vraciame k exotickému šatstve. Respektíve ku košeliam, ktorým budú dominovať pestrofarebné potlače a motívy. Ideálne bude, keď budú košeľa s krátkym rukávom a skombinujete ich s taktiež rovnako modernými bermudami.

Môže sa Vám ešte páčiť...