Tri dôvody, prečo investovať do obrazov

Útulná domácnosť by nebola útulná bez bytových doplnkov. Do skupiny bytových doplnkov však nespadajú iba izbové rastliny alebo lampičky či svietniky, ale aj obrazy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou domácností. Ak vás trápia prázdne steny, nevyplníte je inak ako vkusnými obrazy, ktoré budú zdobiť steny miestností po dlhú dobu. Mnohí ľudia sa bohužiaľ domnievajú, že obrazy už nie sú tak moderné ako kedysi. Je to však omyl. Obrazy sú stále tak moderné, moderny boli, sú a budú. Ostatne poďme si povedať nie jeden, ale rovno tri dôvody, prečo do obrazov investovať. 

Povedzme si pravdu, obrazy bohužiaľ nie sú tým najlacnejším bytovým doplnkom na trhu. Obrazy sa radí naopak k tým najdrahším obrazom, keď veľké, priestranné obrazy môžu stáť aj niekoľko tisíc korún. Je pochopiteľné, že mnohí ľudia nemajú záujem o investovanie do tohto bytového doplnku. Práve pre nich prinášame tri dôvody, prečo by svoje rozhodnutie mali prehodnotiť. 

1) Miestnosti budú vyplnené 

Pri zariaďovaní domácnosti sa môže stať, že bude miestnosť na prvý pohľad pôsobiť nezariadené, aj keď v nej bude dostatočné množstvo nábytku. Za spomínaný pocit môžu nepekné, prázdne steny, ktoré možno vyplniť buď poličkami, alebo práve obrazy. 

Obrazy sú však v súčasnej dobe vkusnejšie, zdobia naše steny a vďaka nim je miestnosť zariadená stopercentne. 

2) Rozbíja neutrálne kombinácii 

Aj moderné obrazy na stenu môžu dokonale rozbiť neutrálne kombináciu. Najmä abstraktné obrazy vie rozžiariť každý priestor, vyniknú najmä v čiernobielo alebo v bielo-sivo vybavenom izbe. Abstraktné obrazy však nevešajte do spální, pretože by ste pri nich nemuseli zaspať. 

3) Obrazy krajiny predčí dobu 

Ak by sme mali byť konkrétny, vylúpili by sme hneď niekoľko obrazov, ktoré prekoná svoju dobu. Jedným z nich sú obrazy zvierat, ďalším sú obrazy krajiny, ktoré sú skutočne nadčasové. Sú vhodné do každej miestnosti v dome, pôsobí príjemne a milo. 

Môže sa Vám ešte páčiť...