Vyspite sa každý deň do krásy vďaka niekoľkým pravidlám

Ráno robí deň – to je všeobecne známe pravidlo, ktorému sa nedá oponovať. Pravdou je, že deň je taký, aké je naše ráno. Ak sme vstali ľavou nohou z postele, budeme po celý deň nepríjemní. Ak nás kvôli nekvalitnej matraci bolí chrbát, opäť budeme jedno veľké kráčajúca nešťastie. Ľudia si neuvedomujú, že podľa spánku sa tiež odvíja to, ako vyzerajú. Dokonalá pleť a žiariace a živý vzhľad je odrazom nášho spánku. Vyspite sa aj vy každý deň kvalitne a do krásy, nie je to tak ťažké. Len sa musí dodržiavať niekoľko pravidiel.

Ak sa chcete každý deň cítiť sviežo, ak chcete každý deň vyzerať sviežo a krásne, odporúčame vám dodržiavať niekoľko pravidiel, ktoré sa týkajú spánku. Spánok je pre krásu, má na vzhľad naozaj obrovský vplyv. Preto pravidlá dodržujte, vaša pleť vám za to poďakuje.

Každý deň sa odličujte

Odlíčenie by malo byť každodenným rituálom žien, ktoré nosia make-up. Nikdy sa neoplatí chodiť spať s make-upom. Nielen, že je ráno nepríjemné a obliečky špinavé, na druhú stranu je pleť vysušená, dehydrovaná, plná fliačkov a akné. Vďaka odlíčenie zabránite upchatiu pórov, pleť bude voľne dýchať, navyše bude vyživená a hydratovaná. Používajte aj sérum na oči alebo hydratačný balzamy na pery, ktoré s vašimi perami urobia doslova divy.

Nezabúdajte na pitný režim

Piť, piť, piť – to je základ k štíhlej postave i krásnemu vzhľadu. Navyše vďaka dostatočnému pitnému režimu bude váš spánok príjemnejšie, nebudete mať sucho v ústach. Pite však vodu, nie sladené nápoje alebo bublinkové šťavy. Pite len čistú vodu z kohútika, ktorú si prípadne môžete oživiť napríklad citrónom alebo mätou a uhorkou.

Neležíte zle?

Ak sa často budíte s opuchnutými očami, možno je problém v polohe, v ktorej ležíte. Ak ležíte len v jednej rovine, v tvári sa vám bude hromadiť voda, teda oči budú puchnúť. Radšej majte trochu vyššia vankúš, budete tak predchádzať opuchnutým očiam. Odborníci odporúčajú, že by pri spaní nemala byť hlava v rovnakej výške ako srdiečko.

Môže sa Vám ešte páčiť...