Aké sú aktuálne trendy v lakovaní nechtov?

Ženy sú si veľmi dobre vedomé toho, že k celkovému outfitu patrí samozrejme tiež to, ako vyzerajú ich nechty. To, ako vyzerajú nechty, sa tiež podieľa na celkovom prvom dojme. Preto mnohé ženy chodia na manikúru, iného venujú svoj voľný čas tomu, aby o svoje nechty starali. Pravdou je, že aj vo svete nechtov a manikúry platia isté trendy. A ty sa riadi rovnako ako v móde ročným obdobím. Ak patríte k ženám, ktoré dbajú na módne trendy, potom by ste mali vedieť, aké módne trendy zavítali na jeseň do sveta manikúry.

Jeseň sa premieta najmä do farieb, a to nielen na oblečení, ale tiež do farieb nechtov. Vedú najmä tmavé výrazné odtiene, nebojte sa vôbec žiarivej oranžovej elegancie. Rozoberme si však jesenné trendy vo svete nechtov podrobnejšie.

Oranžová farba skrátka frčí

Ako už bolo spomenuté, frčia najmä oranžová farba, ktorú si môžete na svoje nechty naniesť v akomkoľvek prevedení. Buď si môžete nechať namaľovať na nechty tekvice, alebo môžete mať oranžové jenom orámovanie okolo nechtov. Oranžová farba je síce výrazná, na druhú stranu je veľmi elegantná, a tak to majte neustále na pamäti.

Nechty pod ťarchou oranžovej farby vyzerajú rozhodne zaujímavo, zaujímavejšie budú, keď je nenamaľuje na oranžovo úplne celé, ale napríklad len do polovice alebo z boku. Nebojte sa ani aplikácií, ako sú nalepovacie perly, ktoré pekne s oranžovou ladia.

Voľte matné farby

Ak vám smieme poradiť, voľte matné farby. Či už to bude oranžový odtieň alebo zvolíte smaragdovo zelenú farbu, rozhodne by ste mali voliť krásny a dych berúce mat. Vyzerá totiž na nechtoch naozaj dokonale.

Hitom sú perly

Odbočme však od farieb a prezraďme si skôr aplikácie, ktoré na nechtoch vynikajú a ktoré sú trendy. Vedú najmä perly, ktoré síce pôsobia trochu extravagantne, na druhú stranu prečo nie! Niet sa čoho báť a za čo hanbiť!

Môže sa Vám ešte páčiť...