Body – môžu ho nosiť všetky ženy či len tie štíhle?

V dnešnej dobe móda zažíva akúsi svoju revolúciu. Predsa len sa stále častejšie stretávame s takými kúskami, ktoré by bol hriech si nekúpiť, avšak väčšinou si ich kúpime a potom zistíme, že daný kúsok už v skrini máme. Je to tak – móda vracia kúsky z minulosti do prítomnosti. A tak sa pred akýmkoľvek nakupovaním dobre uistite, čo vlastne máte v šatníku a čo nie.

Avšak je nutné spomenúť, že nie každý kúsok, ktorý sa vrátil z minulosti, je dobrý kúsok. Dnes sa stretnete veľmi hojne opäť so zvonovými nohavicami, ktoré však rozhodne nie sú a nikdy neboli štýlové. Ale vrátilo sa napríklad takzvané body, ktoré je však unikátny, a to hlavne v tej najsexi podobe – v podobe spodnej bielizne.

Samozrejme sa body stalo populárne aj ako tričko, pretože zakasanou tričká sú aktuálne hit. Ovšem ak chcete urobiť radosť svojmu priateľovi, potom by ste mali siahnuť skôr po tom čipkovanom prevedení.

To, že body môžu nosiť len štíhle ženy, je mýtus

Rad žien sa však bojí nosiť tento čipkovaný kúsok oblečenia. Väčšina žien má za to, že body sú len pre štíhle postavy a dlhé nohy, ale nie je to zďaleka tak. Dokonca sa zistilo, že čipkované body pristane hlavne bacuľkám, nie štíhlym ženám, ktorý z čipiek trčia kosti. Len to chce skrátka vedieť, čo komu pristane. Napríklad ak si kúpite body čiernej, ktoré je v celej podobe pokrajované, potom rozhodne vyhráte a očaríte mnoho mužov. Červená zase pristanú štíhlejším postavám.

Kde také krajové body kúpiť?

Pokiaľ chcete svojho priateľa prekvapiť, potom by ste rozhodne mali siahnuť po body, ktoré nájdete v obchode značky H & M. Práve tu majú tohto kúsku široké spektrum, z ktorého si vyberie aj tá najnáročnejšia kupujúci. Navyše sú práve v tomto obchode aktuálne zľavy, ktorých by bol hriech nevyužiť. Také čipkované body sa pohybuje v cenovom rozpätí zhruba od 400-600 korún.

Môže sa Vám ešte páčiť...