Jednoduché účesy, ktoré zvládnete za pár minút

Nechce sa vám dnes ráno tráviť nekonečný čas pri zrkadle, ale rady by ste si vytvorili príjemný účes? Máme pre vás tipy, ktoré sa hodia do práce, do mesta aj na šport. Ideme na to.

Jeden strih vyrieši všetko

Prajete si cítiť sa ako hollywoodska hviezda doslova každé ráno? Možno je na čase vyskúšať účes, ktorý pristane dámam každého veku, a ktorý si obľúbili mnohé hviezdy strieborného plátna. Mikádo, kedy je jedna strana strihaná kratšia ako druhá, sadne doslova každému typu tváre. Svoje o tom vie napríklad Cameron Diaz, ktoré neskutočne pristane.

Idete do toho s nami? V prípade tohto strihu sa nemusíte báť, že bude potrebné ho ráno akokoľvek upravovať. Je krásny sám o sebe. A ak už predsa len budete chcieť, môžete si ráno vlasy vyfúkať a natužit.

Bochníček je šik vždy

Máte dnes rokovania a necítite sa na to, že by ste sa ešte mali stresovať prípravou vhodného účesu? Zvoľte jednoduchý bochník. Za pomocou vlasovej drôtenky skroťte svoje kadere a dajte im business look, ktorý si zasluhujú. Nikomu potom samozrejme neprezrádzajte, že ste za účes neminula stovky korún. Ako na to? Vlasy zopnite do copu vo vrchnej polovici hlavy. Potom použite drôtenku, okolo ktoré vlasy rozprestrite, aby nešla vidieť. Upevnite pinetky a je hotovo!

Čo tak byť za športovú hviezdu?

Chystáte sa vybehnúť z domu a dať si pekných pár kilometrov? Možno aj vy sa ale chcete pri športe cítiť krásne a príjemne. Odstávajúce vlasy skrátka nepristanú nikomu. Vytvorte si rybie pletený rybie vrkoč. Začnite ho pliesť už od vrcholku hlavy a postupne pridávajte ďalšie pramienky. Nakoniec vlasy upevnite gumičkou. A môžete vyraziť!

A čo vy? Aký účes sa hodí pre dnešný deň pre vás? Vydáte sa cestou vlastnej tvorby, alebo sa necháte inšpirovať napríklad šik mikádom? Prajeme vám, nech sa v dnešnom účesu cítite skvele.

Môže sa Vám ešte páčiť...