Módne trendy 2021. Čo sa bude nosiť a čo nás neminie?

Chcete sa štýlovo obliekať, ale nie ste si istí tým, čo je práve moderné a čo by ste radšej mali nechať na pultoch v obchodoch? Ak premýšľate nad kúpou nového šatníka, respektíve nad zaobstaraním úplne nového kúsku, začnite sa orientovať v aktuálnych trendoch. Pretože tie sú vašimi najväčšími radcami. Čo sa bude tento rok nosiť a čo nás neminie vám teraz predstavíme v krátkom zozname.

Vzory a motívy na scéne

Ak ste milovníkom neutrálnych farebných kombinácií a ak ste fanúšikom jednofarebných outfitov, bohužiaľ vás nepoteším. Práve v tomto duchu sa nasledujúce mesiace totiž nebudú niesť. Tohtoročnému roka dominuje vzory a motívy, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Kým pre leto sú typické drobné kvetinky, ktoré môžu zdobiť šaty alebo sukňu či krásne blúzky, na jeseň sa na scénu vráti odvážne tigrie vzory, ktorými budú pokryté napríklad sukne a ktoré sa budú kombinovať s nepriehľadnými silonkami a pančuškami.

Bez farieb to tento rok nepôjde

A keď už sme pri tých výraznejších motívov a vzorov, musíme spomenúť aj farby. Tie sú skrátka pre tento rok naozaj typické. Veľkej popularite sa bude tešiť červená farba, ale na druhú stranu sa dostanú do popredia aj prírodné odtiene farieb. Nemusíte tak vsádzať na príliš výrazné kombinácie, stačí siahnuť po kúskoch nesúcich sa v pastelových tónoch. Nezanevrite teda na svetle žltú, zelenú alebo hnedú farbu.

Biela, biela, biela

Od farieb ešte Neustaneme. Svoju pozornosť pri výbere oblečenia môžete upnúť na rýdzo biele kúsky, ktoré si zamilujete pre ich čistotu a nežnosť. Ak sa však rozhodnete siahnuť po bielej, nebojte sa skombinovať biele kúsky s bielymi kúsky. Biele topánky sú tiež niečo, čo by vo vašom šatníku nemalo chýbať.

Čím však môžete svoj outfit dokonale spestriť, tak výraznými doplnkami, ktoré budú naozaj krásnym kontrastom vášho konečného looku.

Môže sa Vám ešte páčiť...