Najkrajšie kabelky, ktoré vám môžu driemať vo vašej zbierke

Každá žena má vo svojej domácnosti nutný arzenál nevyhnutností, ktorým sa inak hovorí módne doplnky. Práve tie vyšperkujú outfity k dokonalosti, keď sa ide s priateľmi na pohár alebo len do práce. Do kategórie módnych doplnkov spadajú aj kabelky. Poďme si povedať, aké najkrajšie kabelky môžu zdobiť vašu zbierku. Nie, nie je to o tradičnej shopping bag alebo bežnej crossbody kabelke. Fantázii sa upúšťa uzda.

Kabelky s flitrami na každý večierok

Pokiaľ patríte k ženám, ktoré chodia pravidelne na večierky, ponúkajú sa jedno – flitrované modely. Práve kabelky s flitrami sa totiž na každú párty viac, než len hodia. A keď sú navyše nejaké výrazné farby, ktoré outfit rozžiaria, je presne taká tým vaším vysnívaným parťákom pri spomínaných udalostiach.

V súčasnej dobe sa dáva prednosť hlavne ružovej alebo výrazne zelenej. Nebojte sa netradičných tvarov alebo spracovania. Pokiaľ vám flitre neučarujú, treba dáte prednosť chĺpkom či lesklosti.

Spoločenské kabelky na ples s retiazkami

Zatiaľ čo flitre sú nevyhnutnosťou na večierky a diskotéky, v prípade spoločenských kabeliek na ples hrajú prím skôr modely s retiazkami. Retiazkový popruh (v ideálnom prípade odopínací), prípadne takzvaná pompadurka budú zase tými najlepšími spoločníkmi na trochu honosnejšie akcie.

Za pompadurku sa považuje taštička v tvare stiahnutého vačku, ktorá nemusí byť nijako veľká, stačí ju mať v menších rozmeroch. Veď do nej, najmä pri účasti na plesoch, potrebujete dať iba pár drobností.

Čierna klasika na akcie s predpísaným dress codom

Medzi najkrajšie kabelky, respektíve kabelky, ktoré budete môcť vytiahnuť na tie najkrajšie udalosti, patrí aj malá čierna klasika, ktorá môže mať pár zlatých prvkov. Sú to také kabelky, ktoré sú v tom najjednoduchšom štýle, nijako nevyčnievajú, napriek tomu dokážu outfit posunúť o level vyššie.

Hodí sa napríklad na koncerty vážnej hudby alebo prídu vhod vo chvíli, keď sa chystáte do divadla.

Môže sa Vám ešte páčiť...