Rastliny, ktoré zlepšia sex

Máte vo vzťahu problémy po sexuálnej stránke? Možno už ste skúšali čokoľvek – zvodné a sexy spodnú bielizeň, nové polohy, dokonca ste si vyšli aj na romantický víkend, ktorý vo vás mal prebudiť chtíč pod drahej polovičke. Lenže nestalo sa tak a po sexuálnej stránke je váš vzťah mizerný. Ale vyskúšali ste silu rastlín a byliniek?

Ak máte pocit, že váš sexuálny život potrebuje okoreniť, skúste to s prírodnými afrodiziakami. Ak hovoríme o afrodiziacích, hovoríme o látkach alebo o prostriedkoch, ktoré zvýšia vzrušenie a tiež pohlavnú túžbu. Afrodiziaká bola pomenovaná po bohyni lásky, krásy a plodnosti, preto vyskúšajte ich moc.

Ako sme spomenuli, aj na našej záhrade nájdeme celú radu afrodiziak, ktoré nám zaistí lepší sexuálny život. Aké rastliny teda skúsiť? Poradíme vám. Stačí, keď si z nich uvaríte čaj čiže takzvaný nápoj lásky. Na chvíľku si budete pripadať, ako keby ste boli v stredoveku, pretože takéto nápoje lásky sa už vtedy popíjali.

cesnak

Zožali ste tento rok na záhrade veľa cesnaku? Potom môžete jasať! Zožali ste totiž nielen prírodné antibiotikum, ale tiež ste zožali prírodné afrodiziakum. Cesnak totiž vie dokonale a veľmi rýchlo zahriať telo, posilní vnútorné orgány, prečistí krv v celom organizme a zvýši vitalitu. Ak budete cesnak zaraďovať do jednotlivých pokrmov vášho jedálnička, budete nielen zdravie, ale tiež čulí po sexuálnej stránke.

zeler

Za vyskúšanie stojí tiež zeler, ktorý je plný minerálov a vitamínov. Dokáže upokojovať, ale aj uvoľňovať, čo pri sexe oceníte. Naviac zeler obsahuje látky, ktoré vyvolávajú pocit šťastia. Aj zeler teda rozhodne stojí za vyskúšanie.

zázvor

V sexuálnom živote by vám mohol pomôcť tiež zázvor, ktorý sa vyskytuje hlavne v pálivých alebo tiež v sladkých receptoch. Zázvor dokáže stimulovať krvný obeh, pri milovaní ho využívali hlavne starí Číňania.

Môže sa Vám ešte páčiť...