Ryšavky a farebná paleta, v ktorej budú ako ryba vo vode

Majiteľky ryšavej hrivy majú jednu nespornú výhodu – nehľadiac na vek alebo typ postavy sú vždy predmetom obdivu. Je ich málo. Vážme si ich. Aké farby im najviac pristanú?

Poďte do žltej

Farby jesene sú pre ryšavky ako stvorené! Tento typ žien si môže každú jeseň nechať nafotiť originálne fotografie do svojho fotoalbumu. Vyniknú dokonale a ich krása bude ešte viac podčiarknutá farebnými odtieňmi okolitej prírody.

Prajete si zažiariť? Oblečte na seba čokoľvek v zlatisto žltej farbe. Budete neodolateľná. Môže to byť kabát, šál, šatka, alebo napríklad šaty. Žltá vám urobí skvelú službu. Kontrast s farbou vašich vlasov bude dokonalý!

Mint

Obľúbená farba nielen v bytovom dizajne, ale aj v módnom priemysle – mint je odtieň, ktorý si majiteľky inej farby vlasov nemôžu tak dovoliť. Vy v ňom budete neprehliadnuteľná! Doplňte farbu základnú čiernu alebo šedú, a máte zaistenú pozornosť širokého okolia.

Červená, OMG

Všetky ryšavky v červených šatách dokonale strčia do vrecka aj blondínky, ku ktorým táto farba neodmysliteľne patrí. Nehľadiac na typ postavy alebo vekovú kategóriu si môžete byť istí, že červenú na seba strhnete všetku pozornosť. Zvoľte jemné líčenie a nechajte vyniknúť svoje oči.

Kontrasty? Áno!

Viete si predstaviť čiernobielu kombináciu na jemnej blondínke? Asi nie. Teraz tento outfit preneste na majiteľku ryšavých kaderí a uvidíte, že ste sa práve trafili do čierneho. Rovnako tak nezlučiteľné farebné kombinácie, medzi ktoré sa radí zelená s červenou, alebo modrá s oranžovou, bude možné vo vašom prípade vyniesť a byť v nich kráľovnou. Vyhrajte sa s farbami.

Dnes nechcem byť vidieť

Aj také dni môžu nastať. Pokiaľ si práve neželáte vynikať, máme pre vás skvelý tip. Do svojej skrine si kúpte outfit v hnedej farbe. S ním dokonale splyniete s okolím a nikto si vás ani nevšimne.

Užívajte si svoju farbu vlasov, ktorú vám mnoho ďalších žien závidí.

Môže sa Vám ešte páčiť...