Ako sa bleskovo a zároveň skvele nalíčiť? Malá inšpirácia nižšie.

Tohtoročná jarná a letná sezóna v líčení prináša kombináciu výrazných pastelových farieb a naturálnych odtieňov. Pery sa ponesú v trendoch jemne ružových a výrazných tónu fuchsie. Trendom zostávajú trblietavé odtiene, flitre a lesky. Z najnovších trendov v líčení sme vybrali nielen tie najkrajšie, ale aj tie, ktoré sú nositeľné a jednoduché na prípravu. Stačí niekoľko správnych produktov a malá chvíľka v kúpeľni. 

Všetko sa zjednodušuje a túto sezónu sa na zoznam pridáva aj dymové líčenie. V kurze už je síce pomerne dlho, ale nie všetky sme si ho osvojili. Začnite linkami, ktoré pretiahnete preč z vonkajšieho kútika oka, nech získate hlboký pohľad. Teraz máte akúsi šablónu, na ktorej aplikujete čierny tieň. Ak chcete ho mať čo najsýtejšie, kefka, ktorým ho nanášate, trochu namočte. Akonáhle obtiahnete celé pohyblivé viečko, vatovou tyčinkou svoje dielo zľahka rozmažte až na nadočnicový oblúk a tiež pod spodnými riasami. Čo sa pier týka, v predošlých sezónach sme si temné rúžu vo farbách horkej čokolády, zrelých sliviek alebo najtmavšie tmy len tak oťukávali, ale tento rok sa už stanú celkom bežnou súčasťou nášho líčenia a možno aj vystriedajú rudou. 

Ak je na vás tmavá rúž príliš, vyberte superletní ružovú najlepšie v matnej, sýte a žiarivé verzii. Pre istotu si pri aplikácii pomôžte kontúrovacou ceruzkou, pokojne v telovom odtieni. Môžete aj trochu pretiahnuť a pery tak ľahko zväčšiť. Nielen o dovolenke, ale aj na bežné nosenie môžete skúsiť oranžovej očné tiene – základ je nedať ich moc, ale napríklad len prstom ľahučko rozotrieť. Zábavné je ešte zladiť tiene s lakom na nechty. Takže na oči farbu pomaranča, na ruky treba mandarínky. 

Môže sa Vám ešte páčiť...