Štýlové mikiny hlásia návrat

Ležérne outfity s mikinami hlásia návrat a sú čoraz populárnejšie medzi všetkými generáciami. Mikiny sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou outfitu každého moderného človeka. Či už po nich siahate vo voľnom čase alebo keď kombinujete outfit do práce, sú skvelým kúskom, vďaka ktorému budete vyzerať vždy štýlovo.

Mikiny, ktoré sa nosia v dnešnej dobe stále viac a viac, by ste mali vedieť skombinovať nielen s nohavicami, ale aj s topánkami, ktoré práve nosíte. V zimnom období, ktoré sa nám práve teraz hlási, majú ženy na nohách najčastejšie členkové topánky či čižmy. Ak chcete mať ten najlepší outfit, v ktorom sa budete cítiť dobre, nezabúdajte na správnu kombináciu vrchu a spodku.

stylove mikiny

V obchodoch nájdete nespočetné množstvo strihov, farieb či materiálov, v ktorých nájdete mikiny. Je len na vás, ktorú si vyberiete, no nezabúdajte na oblečenie, ktoré máte doma. Farba či strih sa musí dať jednoducho skombinovať s tým, čo máte v šatníku.

Mikiny, ktoré nemajú žiadne potlače, jedno či viac farebné sa vám budú skvelo kombinovať s vysokými čižmami a sukňou. Možno si myslíte, že s týmto ležérnym kúskom sa elegantný outfit  nebude dať vytvoriť, no opak je pravdou. Ak nájdete tú správnu mikinu, uvidíte, že sa vám to podarí. Medzi tie patria napríklad aj zdobené kamienkami, výšivkami či s čipkami.

Ďalším druhom sú mikiny na zips. Práve tie majú veľkú výhodu najmä v tom, že je vám vidno aj spodná časť. Tá má takisto veľmi dôležitú úlohu a celkový outfit skvelo podčiarkne. V zimnom období nezabúdajte na hrubšie tričká či roláky, ktoré si pod mikinu môžete vziať a skombinovať tak celý outfit s členkovými topánočkami.

Výrazné nápisy či obrázky sú však vhodné skôr na domáce či bežné nosenie vo voľnom čase. Volia ich najmä pre teenageri do školy. Práve výrazný prvok na módnom kúsku je veľmi obľúbený a dokáže pritiahnuť pohľady okolia.

Môže sa Vám ešte páčiť...