Tip, do čoho investovať v zahraničí

Premýšľate, že budete investovať svoje úspory, ktoré ste si schovávali pod vankúš posledné roky? Ak áno, iste sa vám bude hodiť tip, do čoho investovať. Vo svete investíciou je toho toľko, do čoho sa investovať oplatí, preto je pochopiteľné, ak ste nerozhodní. Ľudia dnes túžia po čo najväčšom zvýhodnenie, bohužiaľ si neuvedomujú, že čím väčšie zvýhodnenia, tým so sebou investície väčšie riziko. Bez risku skrátka nie je zisk. Pokiaľ nepatríte medzi ľudí, ktorí sa boja a ktorí preto investujú do stavebného sporenia, investujte radšej do nehnuteľností, avšak nie v Česku, ale v zahraničí. 

Ak sa orientujete na trhu s nehnuteľnosťami, iste dobre viete, že ceny nehnuteľností stúpajú nahor rýchlosťou blesku. Preto ak túžite po investíciu do nehnuteľností, investujte teraz alebo nikdy. Už nie je veľa času, onedlho sa ceny nehnuteľností dostanú na oveľa vyššie čiastky a zrazu sa aj malý apartmán stane nedosiahnuteľným. 

Ako sme spomenuli, pri výbere nehnuteľnosti sa zameriavajte najmä na zahraničný trh. Český trh nie je ani zďaleka tak atraktívne a tak výhodný ako ten zahraničný. 

Atraktívne sú nehnuteľnosti na ostrove Roatán 

Ak máme vypichnúť miesto, kde o atraktívne nehnuteľnosti ku kúpe nie je núdza, vypichne ostrov Roatan. Tento ostrov v Hondurase sa totiž radí k tým najkrajším miestam na svete, je preslávený najmä svojimi nekončiacimi výhľady, azúrovým morom a tiež súkromím, ktoré je tu zachované. 

O nehnuteľnosti je záujem najmä v slovenskej dedine Roatan, kde kupujú nehnuteľnosti najmä Česi a Slováci. 

Môže sa Vám ešte páčiť...