Kate alebo Megan: Ktorá kráľovská nevesta bola krajšia?

Celý svet nedávno žil len jednou veľkou udalosťou. Tou udalosťou bola kráľovská svadba, ktorá bola označovaná za najočakávanejší svadbu desaťročia. Sledovali ju po celom svete, najviac sledovaná však bola v samotnej Veľkej Británii. Všetci obyvatelia chceli vidieť nevestu a ženícha na vlastné oči, preto sa tlačili v davoch, aby aspoň na pár sekúnd videli slávny zamilovaný pár. Už od chvíle, keď nevesta vystúpila zo svojho auta v šatách, ktoré boli do tej chvíle obrovským tajomstvom, a stúpala po schodoch do kaplnky, sa vedelo, že sa bude porovnávať s jej teraz už švagrinú – s vojvodkyňou Kate. Poďme si preto tiež zhodnotiť obe nevesty a povedzme si, ktorá z nich bola krajšia. 

Na samotný úvod je nutné povedať, že nemožno povedať, ktorá nevesta bola krajšia. Predsa len nevesty sú vždy krásne, najmä tých z kráľovskej rodiny. Každá bola iná, každá mala inak upravené vlasy, bola inak namaľovaná a tiež sa vydávala v inom veku. Lepšie teda bude, keď zaspomíname na obe svadby a zhodnotíme si ich jednotlivo. 

Nevinnosť vojvodkyňa Kate 

Keď princ William ohlásil, že si bude brať svoju priateľku Kate, ktorá pochádzala z radov bežných ľudí, otriaslo to svet. Svet však zostal v milom otrasená, pretože sa začal tešiť na plánovanú svadbu. Svadobné šaty dnes už vojvodkyňa Kate stáli cez milión a pol, boli o niečo drahšie, než boli svadobné šaty rozvedenej herečky Megan, napriek tomu je možné hodnotiť ako vhodnejšie pre kráľovskú svadbu. Boli vkusne zdobené čipkami, samotný závoj len podčiarkoval nevinnosť vtedajší nevesty. 

skromnosť Megan 

Megan sa nechala počuť, že jej šaty majú zvýrazňovať predovšetkým skromnosť, čo sa stalo, kým sa neobjavila na internete suma, za ktorú boli šaty ušité. Šaty, ktoré stáli niečo cez milión, naozaj nie sú tak skromné, aký bol ich účel. Oproti vojvodkyňu Kate mala Megan jednoduché šaty decentne odhaľujúce ramená, perfektne jej podčiarkovali postavu. Najdlhšia bol závoj, ktorý bol ako jediný zdobený. 

Rovnako ako vojvodkyňa Kate aj Megan mala nádherný diadém vo vlasoch. 

Môže sa Vám ešte páčiť...