Hľadáš šťastie? Tu Som

Hovorí sa, že „Šťastie nie je vo veciach – je vnás.“ Napísal: Francoise De La Rochefoucauld.

O toto tvrdenie sa určite môžeme oprieť, ak hľadáme životné uspokojenie. To je totiž vnás. Vnás samotných a vtom, kto je nám nablízku.

A pretože nájsť niekoho, kto by nám život urobil pekným, býva neľahká úloha, nie je na mieste zabudnúť napríklad zoznamku.

Tak napríklad, on-line zoznamka menom Partner, od značky TadyJsem.cz je takou zoznamkou, ktorá sa na zoznamovanie pozerá zo širšieho uhla pohľadu. Nepodceňuje vplyv dátumu narodenia na úspešnosť pri zoznamovaní. Páruje medzi sebou ľudí, ktorí majú podľa astrologického kalendára najväčšiu šancu na pohodlné spolužitie.

Ak teda nechcete ponechať osud náhode a výber partnera myslíte vážne, využite túto výhodu, ktorú vám zoznamka TuSom.sk ponúka. Ľudia, ktorí kvám pasujú, sú u nich vždy zoradení podľa najvyššieho percenta zhody.

Múdra aplikácia samozrejmosťou

Mimo párovania podľa dátumu narodenia máte pri portáli TuSom ponuku ešte jednu. Nájdete ju v prvej záložke, kde sú všetci potencionálni partneri, ktorí pasujú k vášmu vyhľadávaciemu profilu. Ten si vyplníte hneď pri vstupe do zoznamky. V tejto ponuke pri prvej záložke už nie je braný ohľad na vhodné znamenie. Sú tu takí partneri, ktorí spĺňajú vaše všeobecné požiadavky.

No, prečo teda váhať, keď dnes máme tieto vymoženosti. V profile sa o danej osobe dočítate všetko, čo je potrebné. Nielen zastrologického pohľadu, ale nájdete tu aj ďalšie informácie, ktoré o sebe uviedol. Napríklad typy koníčkov, prianí, alebo koho konkrétne hľadá.

Keď to jednoducho zhrnieme, tak na portáli TuSom.sk môžete dosiahnuť svoje ciele. Nielen v hľadaní partnera, ale aj v možnosti presadiť svoje nadanie a zručnosti. Neoddeliteľnou súčasťou tohto portálu je totiž inzercia práce. Stačí sa prekliknúť do tejto služby a rozhliadať sa tam. Ten, kto tam už bol, tak vie, že tu sa mu otvára možnosť ako inzercie, tak aj hľadania. Okrem klasického hľadania práce, tu môžete svoje schopnosti ponúkať aj separátne. Napríklad také zručnosti, ktorými si môžete skvele privyrobiť. Niekto pečie pečivo, niekto šije, niekto vie niečo vyrobiť… a vy všetci, ktorí si uvedomíte svoj potenciál, ho tu môžete predať.

Nazrite, nechajte sa inšpirovať na TuSom.sk a obohaťte svoj život o nové príležitosti.

Môže sa Vám ešte páčiť...