Idete na svadbu? Poradíme, čo si vziať na seba

Ak idete na svadbu a nie ste družičky, ktorá by mala predpísané, čo si má obliecť, je výber šiat úplne na vás. Svadba je veľkolepá udalosť, na ktorú sa sluší pekne obliecť. Ak nejdete na tematickú svadbu, ktorá by mala stanovené, čo si máte vziať na seba, máte voľnú ruku, preto voľte rozvážne. Nesmiete byť krajšia ako nevesta, ale na druhú stranu váš look nesmie byť veľmi vyzývavý, pretože to sa na svadbu nehodí. Preto vám prinášame krátky manuál, podľa ktorého sa môžete riadiť. 

Keď šaty, tak aspoň po kolená 

Na svadby sa ženy chcú pekne obliecť, avšak v mnohých prípadoch nevôľou práve najvhodnejšie šaty. Väčšina žien chce ukázať svoje krásne, dlhé nohy. To však neznamená, že si musí vziať tie najkratšie šaty, ktoré nájdu vo svojom šatníku. Ženy musia voliť rozumne. Ak sa rozhodnú vziať si šaty, musí ich mať dĺžkovo aspoň po kolená. Kratšie šaty nie sú povolené, dlhšie naopak áno. 

Keď nohavice, tak len s pekným topom a vhodnou obuvou 

V súčasnej dobe sú populárne spoločenské nohavice, ktoré ženy najradšej kombinujú s teniskami a s obyčajným tričkom, ktoré ledabolo zakasají do nohavíc. Na svadbu sa táto kombinácia nehodí. Ak sa rozhodnete pre spoločenské nohavice, musíte si vziať vhodný top. Odporúčame predovšetkým košeľu, ktorá je vypasovaná a ktorá sa farebne hodia k zvoleným nohaviciam. Na nohy obujte lodičky či prípadne poltopánky, pretože tenisky sa na svadbu naozaj nehodí (pokiaľ nie je svadba tematická napríklad v retro štýle, potom sú tenisky povolené). 

Je libo kostým? 

Ak sledujete módny svet, určite ste zaregistrovali, že sa do módy dostal aj kostým. Kostýmy sú vážne populárne, zamilujú si ich nielen dámy, ale aj páni. Kým páni si môžu vziať akékoľvek pohodlné poltopánky, dámy musia trpieť v lodičkách. Pokiaľ si aj vy na svadbu chcete obliecť vkusný kostým, lodičky sú súčasťou looku. Iba tak nedôjde k optickému skráteniu nôh. 

Môže sa Vám ešte páčiť...