Štvoro šaty, ktoré majú svoje miesto v šatníkoch

Rozhodli ste sa oživiť svoj existujúci šatník a chcete doň priniesť trochu kúskov, s ktorými jednoznačne zažiarite u svojho okolia? V tom prípade neváhajte a do svojich šatníkov si zakomponujte hlavne šaty, ktoré sú naozaj neoddeliteľnou súčasťou jarných šatníkov. Síce mikiny sú pohodlnejšie a džínsy nadčasové, ale šaty robia ženu ženou, navyše ide v nich vždy vidieť, že žena ženou je. V prípade, že však neviete, aké šaty sa hodí do jarných šatníkov a aké šaty v jarných šatníkoch rozhodne nesmie chýbať, máme pre vás dokonca štyri tipy na krásky, ktoré vás budú počas jari zdobiť. 

košeľové šaty 

Košeľové šaty sú skrátka niečo, čo sa nesmie v šatníkoch postrádať. Jedná sa o hit už z vlaňajška, ktorý sa však razom stal nadčasovým. Či už to budú košeľové šaty ľahšie alebo z pevnejšieho materiálu, či už budú jednofarebné alebo budú naopak viacfarebné či vzorované, to je len na vás. Takéto šaty však využijete nielen na jarnú večierky, ale aj potom na letnej dovolenke a samozrejme sa vám budú hodiť aj do spoločnosti, ak ich skombinujete s adekvátnou obuvou. Najkrajší sú ale s pohodlnejšie obuvou, pretože ony samy sú jedna veľká pohodlnosť. 

kvetinové šaty 

Opäť hit z minulého roka, ktorý sa dostal do módy aj tento rok. Kvetinové šaty zaznamenali hromadu fanúšikov a ženy je potrebovali mať. Kým vlani boli v ponuke len dlhé kvetinové šaty, dnes sú k dostaniu aj kratšie kvetinové šaty, ktoré krásne doplníte napríklad s vyššími podpätkami. 

Jednoduché šaty so stojačikom 

Opäť sa vracia upnuté šaty, ktoré sú však dĺžkovo pod kolená. Žiadne krátke mini šaty na seba neobliekajte, radšej zvoľte jednoduché, jednofarebné šaty, ktoré dominujú stojačikom a ktoré majú dlhý rukáv. Vo výpredajoch obchodu M 

Šaty sa sieťovaným vrškom 

Priehľadný, sieťovaný vršok je to, čo šaty rozhodne nesmie chýbať. Dámy, investujte teda do takých šat, ktoré sú dĺžkovo pod kolená. Urobíte naozaj dobre, ľahko ich skombinujete do spoločnosti a budú tak krásnym elegantným modelom. 

Môže sa Vám ešte páčiť...