Štyri jarné odevy, ktoré nesmiete chýbať

Teplé mesiace sú naozaj tu, a do svojich šatníkov nákupov niekoľko odevov, ktoré sa nám počas jari môžu hodiť.

Biela overzsize košeľa nesmie chýbať

Čím väčšie, tým lepšie – to je motto aktuálnej módy. Veľkosti, ktoré v skutočnosti máte, sa už nenosí, nosí sa minimálne o číslo väčšie alebo pánske. V prípade, že si budete kupovať bielu oversize košeľu, pokojne, nech sa jedná o pánsky kúsok. V dámskom oddelení totiž nie je košeľa presne taká, ktorá by spĺňala vaše požiadavky. V pánskom oddelení však nájdete toľko krásnych košieľ, ktoré sú navyše pohodlnejšie a ktoré sú navyše perfektne strihané.

Biele džínsy sú taky na jar nutnosťou

Aj keď sa o džínsoch vie, že sú nadčasové, aj v tomto svete kraľujú trendy. Jarným trendom vo svete džínsov sú biele džínsy, ktoré sú kratšie, zhruba nad členky. Biele džínsy sa ľahko skombinujú, navyše vďaka kratším nohaviciam je možné nosiť k nim aj šnurovacie espadrilky, ktoré sú ďalším hitom tohto roka.

Prútené kabelka je v móde aj tento rok

Vlani slamené a prútené kabelky zaznamenali veľký boom, tento rok v móde rozhodne zostávajú. Ani na jar je nemôžete postrádať. Konkrétne prútené kabelky z bambusu alebo prípadne z juty sú to, čo vám krásne doladia jarný look. Dnes sú prútené kabelky k dostaniu v mnohých podobách, už to dávno nie je len klasický košík, ktorý sa predtým nosil len vtedy, keď sme si išli do pekárne pre čerstvé rožky.

Vestové šaty sú zase na scéne

Šaty bez rukávov pripomínajúce napoly vestu, napoly košeľu – aj to je tohtoročný hit. Pokojne sa je nebojte kombinovať s úzkymi džínsy alebo legínami, vyzerá to veľmi vkusne.

Môže sa Vám ešte páčiť...