Tri typy nebankových pôžičiek, ktoré sú ľuďmi hodnotené ako najatraktívnejšia

Bankové alebo nebankové pôžičky? To je otázka do lotérie. O ktorú pôžičku žiadajú ľudia, keď potrebujú? Stále chodí na pobočky bánk, kde stojí v dlhých, nekončiacich frontoch? Alebo už Nemrháme svojím časom? Pravdou je, že o bankové pôžičky sa dnes nezavadia ani pohľadom. Záujem rastie skôr o nebankové pôžičky, ktorých je na finančnom trhu ako maku.

V súčasnej dobe naozaj pribúda nebankových pôžičiek rýchlosťou blesku. Ľudia nevedia, o ktorú požiadať, ak potrebujú. Našťastie bola nedávno vykonaná čistka v zozname poskytovateľov nebankových pôžičiek, a tak ponúk trochu ubudlo.

Nedávno sa dokonca urobil prieskum, ktorý sa zaujímal o to, aké druhy či typy nebankových pôžičiek sú pre ľudí najviac atraktívne. Aké tri typy nebankových pôžičiek sa najčastejšie opakovali v odpovediach?

Rýchle online pôžičky

Najatraktívnejšie sú pre ľudí rýchle pôžičky online, o ktoré možno požiadať z pohodlia domova. Jedná sa o veľmi atraktívne pôžičky, o ktoré je naozaj rýchlo žiadalo, ktoré sú rýchlo schválené a v rámci ktorých sú peniaze veľmi rýchlo na bankovom účte po schválení žiadosti. Takú rýchlu pôžičkou treba pôžička Rerum.cz, ktorú môžete využiť napríklad na zaplatenie táboru pre deti alebo na úhradu opravy bicykla.

Pôžičky do výplaty

Každý človek vie, ako môže byť týždeň do výplaty dlhý. Ak je týždeň do výplaty abnormálne dlhý, odporúčame požiadať o pôžičku do výplaty, ktorá je na tento účel zriadená. V rámci nej si človek môže požičať sotva pár tisíc korún, ale aj tie sa do výplaty hodí mať vo vrecku.

Pôžičky bez registra

Máte za sebou nie práve peknú dlžníckou minulosť, ale chcete si napriek tomu požičať? Odporúčame vám požiadať o pôžičky bez registra, pri ktorých poskytovatelia nenahliada do registra dlžníkov. Aj keď sú tu trochu vyššie úroky, tým, ktorí za sebou majú zlú dlžníckou minulosť, budú radi aj za takúto pôžičku.

Môže sa Vám ešte páčiť...