Výhody a nevýhody koženého moto oblečenie

Ak si kupujete motorku, veľmi dobre viete, že motorka je iba tou prvou a zároveň najdrahšou položkou na nákupnom zozname. K motorke je nutné kúpiť si vhodné oblečenie, čo je jedno obrovské dilema. Povedalo by sa, že vyberavé sú predovšetkým ženy, ale ak sa hovorí o moto oblečenie, vyberaví sú práve páni. Na trhu je totiž k dispozícii hneď niekoľko zaujímavých možností. Kúpiť si môžete buď textilné oblečenie, alebo kožené. Ak ste milovníkom luxusu, siahnite po koženom. Avšak aj toto oblečenie má svoje muchy. 

Ak netúžite po drahom oblečení, jednoznačne siahnite po textilnom oblečením na motorku. Ak ste milovníkom luxusu a so svojou motorkou chcete dokonale ladiť, odporúčame siahnuť po koženom oblečení, ktoré je oveľa kvalitnejší. 

Výhody koženého oblečenia: 

  • kvalitnejšie
  • odolnejšie
  • dlhšiaživotnosť 

Oproti textilnému oblečenie na motorku je kožené oblečenie odolnejšie. Nezabúdajte však na údržbu. Koža je náchylná, môže popraskať, a to aj v prípade oblečení. To by vás však nemalo zaraziť. Je tu mnoho ďalších výhod, ktoré si ihneď zmienime. 

Kožené oblečenie na motorku je taky ďaleko kvalitnejšie, nepretrhne sa ako textilné oblečenie. Jeho životnosť je o niečo dlhšia. 

Nevýhody koženého oblečenia 

  • cena
  • hmotnosť

Tou najväčšou nevýhodou je bohužiaľ cena. Nie je to zrovna najlacnejšie oblečenie, ktoré si kúpite. A je tiež krapet ťažšie ako textilné oblečenie, čo sa dá očakávať. 

Môže sa Vám ešte páčiť...